Lato w Starbucks: miks kawy z pianką

Udostępnij artykuł

Lato nadeszło wraz z kaskadą orzeźwiających smaków, kolorów i zabawy z piankami od Starbucks. Kawowi eksperci Starbucks przetestowali różnorodne połączenia i zaproponowali letnie remixy, łącząc najpopularniejsze napoje marki ze smakami i kremowymi teksturami pianek Cream Cold Foam.

Lato i wakacje – to miks słońca, wolności, zabawy i muzyki. Dlatego to właśnie w tym sezonie Starbucks zaprasza wszystkich miłośników kawy i zimnych napojów do eksperymentowania i odkrywania swoich ulubionych smaków w innym stylu i miksowania do woli.

Cream Cold Foam – orzeźwiający hit w rytmie lata

Tego lata bariści marki przygotowali cztery propozycje połączeń, obok których nie sposób przejść obojętnie. To nieoczywiste remixy, które odświeżają popularne napoje. A łącząc ich orzeźwiający smak z puszystą pianką, tworzą prawdziwą ucztę dla podniebienia:

  • Iced White Mocha z Truskawkową Cream Cold Foam – to podróż do krainy letnich smaków. Bazuje na klasycznej White Mocha, której słodycz połączona ze smakiem białej czekolady doskonale komponuje się z espresso. Gładka, delikatnie różowa pianka, o smaku słodkich truskawek, przywołuje na myśl beztroskie wakacje.
  • Iced Caramel Latte z Crème Brulée Cream Cold Foam –  karmelowa latte z nutą Crème Brulée, w formie kremowej pianki. To połączenie przenosi wprost do słonecznej Francji, zachwycając bogactwem aromatów.
  • Pink Coconut Starbucks Refresha® z Matcha Cream Cold Foam – jest jak powiew świeżego, tropikalnego powietrza w upalny dzień. Kokosowo-truskawkowa baza napoju Refresha®, pełna letniego orzeźwienia i słodyczy, połączona z kremową pianką o smaku matchy tworzy zaskakującą symfonię smaków
  • Cold Brew z Cookies Cream Cold Foam – głęboki aromat parzonej na zimno kawy połączony z puszystą pianką o smaku ciasteczek. Idealny wybór dla tych, którzy mają ochotę na połączenie wyjątkowego smaku z orzeźwieniem.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj-czerwiec 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Okładka Nowości Gastronomiczne maj czerwiec 2024 Beata Śniechowska Tomasz Czechowski

Kawowy remix – dla każdego tak jak lubi

Ale zaproponowane napoje to nie wszystko – bo w Starbucks każdy może stworzyć swój wakacyjny remix. Wystarczy dodać jedną z dostępnych pianek do ulubionego napoju ze stałej oferty, by stworzyć własną kompozycję. Kawiarnie Starbucks to miejsce, gdzie priorytetem jest komfort gości, więc swoje ulubione klasyki można mieszać i zmieniać tu o każdej porze roku. Można personalizować swoje napoje wybierając roślinne alternatywy mleka, dodając syropy, dodatkowe espresso, zmieniając napoje na gorące lub zimne , czy właśnie smakowe pianki.

Źródło: Starbucks Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 03.07.2024
Aktualizacja: 03.07.2024