Linda Terzić w zespole Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne

Udostępnij artykuł

Grupa Arche ogłasza nowy etap w rozwoju swojej kolekcji. Linda Terzić, doświadczona specjalistka w dziedzinie hotelarstwa, dołączyła do zespołu i objęła stanowisko kierownika ds. sprzedaży i marketingu w Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne.

Linda Terzić

Ma za sobą 18 lat pracy w branży hotelarskiej. Zdobywała doświadczenie w różnych hotelach i kompleksach konferencyjnych w Polsce i zagranicą. Wspólnie z dyrektorem generalnym Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne Arturem Trukawińskim, Linda Terzić miała okazję pracować nad otwarciem kompleksu konferencyjnego Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim. Teraz razem stają przed zadaniem otwarcia kolejnego wyjątkowego obiektu Grupy Arche.

Mimo że nasza współpraca rozpoczęła się w innym miejscu, to razem otwierając Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i zrozumieliśmy, że nasza wspólna praca ma wielki potencjałpowiedział Artur Trukawiński– Dziś jestem pewien, że z Lindą Terzić przy naszym boku, otwarcie Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne będzie kolejnym sukcesem, opartym na naszej wzajemnej wiedzy i zaufaniu.

Jestem podekscytowana, że mogę dołączyć do zespołu Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne – dodała Linda Terzić. “o dla mnie ogromne wyzwanie, ale również ogromna szansa, by tworzyć wyjątkową markę opartą na jakości, zaufaniu i szacunku do historii. Razem z Arturem Trukawińskim i zespołem Grupy Arche, mamy możliwość stworzenia czegoś nietuzinkowego dla naszych gości i organizatorów eventów”. 

O Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne

To część kolekcji grupy hotelowej Arche, którego otwarcie jest zaplanowane na wiosnę 2024 roku. Kompleks będzie oferować 308 pokoi dwuosobowych, dużą przestrzeń konferencyjną, cztery różnorodne punkty gastronomiczne, przestrzeń rehabilitacyjną, a także renomowane spa.

Źródło: Arche

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 10.10.2023
Aktualizacja: 10.10.2023