Locos Tacos, czyli nowość od KFC

Sieć restauracji wprowadza do swojego menu zupełnie nową propozycję. Kultowe kawałki kurczaka w panierce wystąpią w towarzystwie tortilli  i dodatków.

Sezon letnich imprez w pełni.  Żegnamy wygodną kanapę i ulubiony serial, a witamy sezon gorących imprez i spotkań ze znajomymi na mieście. Szukamy niezobowiązujących miejsc, gdzie można siąść przy stole, na ławce, czy na murku i w miłej atmosferze pogadać, potańczyć i poczuć klimat wakacji. Nocne marki, królowie parkietu i fani miejskich sportów doskonale wiedzą, że dobra impreza idzie w parze ze smacznym jedzeniem.

Wie o tym również znana na całym świecie marka KFC. Specjalnie na lato przygotowała dla swoich gości nowość, dzięki której wakacje będą smakować jeszcze lepiej. Tym razem KFC zachęca do spróbowania egzotycznych i chrupiących Tacos, czyli łódeczek z tortilli z pysznymi nadzieniami.

XVII FOOD BUSINESS FORUM 2019
już 9 września 2019 w Warsaw Marriott Hotel!
Videorelacja z ubiegłorocznej edycji

Teraz, dzięki ofercie KFC Locos Tacos możemy delektować się smakiem taco z kawałkami kurczaka
w chrupiącej panierce w trzech super smakach: Guaco Taco, Hot Salsa i Original Nacho.

Guaco Taco pobudza zmysły dzięki guacamole, limonce i sałacie. W wersji Original Nacho znajdziemy m.in. ser, sos serowy, a także kwaśną śmietanę. Z kolei Hot Salsa to ostre papryczki jalapeno oraz pikantny sos, który nadaje całości niepowtarzalnej wyrazistości. Do tego idealnie współgra kwaśna śmietana i świeża sałata.

Produkty serwowane w restauracjach KFC zawdzięczają swój smak nie tylko niepowtarzalnemu połączeniu składników, lecz również ich jakości i świeżości. Limitowane menu KFC Locos Tacos dostępne jest we wszystkich restauracjach KFC w całej Polsce.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij aby zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.