Lody w wafelku wróciły do McDonald’s

Udostępnij artykuł

W ofercie McDonald’s ponownie pojawiły się lody w wafelku. Kultowy deser idealnie sprawdzi się podczas spontanicznych wycieczek i wakacyjnych chwil wytchnienia. Lody z Maka od teraz można schrupać do ostatniego okruszka.

Na ochłodę w upalne dni czy dla słodkiej przyjemności? Lody z McDonald’s nie potrzebują specjalnej okazji, ale każdy powód jest dobry, aby je schrupać. We wszystkich restauracjach spod złotych łuków pojawił się kultowy, aksamitny lód o smaku waniliowym w nowym, idealnym do schrupania wafelku. Można do nich wybrać swoją ulubioną polewę: truskawkową, karmelową albo o smaku czekoladowym.

Wafelek powraca

Wprowadzeniu produktu towarzyszy kampania digitalowa, w ramach której zaplanowano emisję spotu komunikującego powrót wafelka. Za strategię, kreację oraz realizację spotu odpowiada agencja DDB, natomiast produkcją zajęło się Bites. Planowanie i zakup mediów powierzono domowi mediowemu OMD, a social media obsługuje Dentsu Creative (Isobar). Działania PR prowadzone są przez agencję 24/7Communication.

O McDonald’s Polska

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa ponad 550 restauracji sieci, które zatrudniają ponad 33 000 osób. Ponad 90% z nich to obiekty prowadzone przez 100 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj-czerwiec 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Okładka Nowości Gastronomiczne maj czerwiec 2024 Beata Śniechowska Tomasz Czechowski

Źródło: McDonald’s Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 05.07.2024
Aktualizacja: 05.07.2024