Magdalena Dowgiałło panelistką XVII Forum Profit Hotel® 2023

Udostępnij artykuł

Dyrektor generalna Hotelu Zamek Ryn oraz Hotelu Ognisty Ptak, należących do Grupy Anders, weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023. Magdalena Dowgiałło podzieli się swoimi doświadczeniami w panelu pt.: „Sztafeta pokoleń – własna droga, ambicje, kompromisy, zasady”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się 11 grudnia w Hilton Warsaw City.

Magdalena Dowgiałło

Magdalena Dowgiałło – biografia

Ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie Gdańskim i od razu przystąpiła do zdobywania doświadczenia hotelarskiego. Na pierwszy rzut poszedł staż w Grupie Orbis w kadrach, a później w Hotelu InterContinental w Warszawie na stanowisku Consierge.

Kiedy zwolnił się etat recepcjonistki SPA w naszym macierzystym Hotelu Anders, bez wahania wróciłam ze stolicy, aby weprzeć rodzinny biznes. Od tego rozpoczęła się moja droga współpracy z rodzicami i bratem, który już wtenczas był dyrektorem generalnym Hotelu. W SPA doszłam do roli Managera wszystkich wówczas funkcjonujących SPA, czyli w Hotelu Zamek Ryn, Hotelu Anders oraz w Osadzie Warmińskiej w Guzowym Piecu. Był to również etap ukończenia budowy Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim oraz dużych decyzji rodziców względem mojej osoby. W roku 2010 postanowili mianować mnie na dyrektora operacyjnego tego obiektu, był to swojego rodzaju egzamin dla mojej osoby czy rzeczywiście się nadaje do zarządzania, tak dużym oraz trudnym obiektem. Na szczęście z pomocą doradczą Taty szybko się wdrożyłam, a hotel rozwijał się w tempie oszałamiającym, za mojej kadencji udało nam się uzyskać jedną z najbardziej prestiżowych światowych nagród hotelarskich – mianowicie World Luxury Hotel Award 2013 – mówi Magdalena Dowgiałło.

Od 2014 roku z powodzeniem zarządza Hotelem Zamek Ryn, gdzie pełni funkcję dyrektora generalnego oraz członka zarządu. Od tego czasu obiekt przeszedł wiele zmian zarówno osobowych, jak i inwestycyjnych. W 2018 w posiadanie Grupy wszedł nowy obiekt, którym również zarządza Magdalena. Jest to Hotel Ognisty Ptak pod Węgorzewem. W roku 2021 otwarto nowy, piękny obiekt na terenie Zamku – SPA Księżnej Anny, w którym umiejscowiono gabinety SPA, pięć nowatorskich saun oraz drugi basen.

Nie narzekam na nudę, a każdy dzień przynosi mi nowe wyzwanie. Cieszę się, że rodzice mi zaufali i razem możemy rozwijać nasze biznesy na Mazurach – dodaje.

O Forum

W programie XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych praktyków i ekspertów w Polsce;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich oraz dużych obiektów niezależnych z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer, przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę, podczas indywidualnych spotkań z: hotelarzami niezależnymi, inwestorami, prezesami spółek hotelarskich oraz kupcami.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS® 2023 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2023.

Już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje będące w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach hotelarskich oraz dużych obiektach niezależnych.

WWW.PROFITHOTELFORUM.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca i właściciel czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664-463-096
k.stepniak@brogb2b.pl

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.11.2023
Aktualizacja: 02.11.2023