Magdalena Eliasz panelistką XV Forum Profit Hotel 2021

Udostępnij artykuł
Dyrektor poznańskiego hotelu Sheraton weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021. Magdalena Eliasz zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Łańcuch jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo – zespół i rola przywództwa w nowych realiach”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się już 11 października w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Magdalena Eliasz w hotelarstwie pracuje 18 lat. Zdobywając wykształcenie w Wielkiej Brytanii, pracowała jednocześnie jako recepcjonistka. Następnie obejmowała kolejne stanowiska – Front Office i Front of House Managera, a także F&B Managera. To było doskonałe przygotowanie do objęcia funkcji dyrektora operacyjnego. W swojej karierze pracowała dla dwóch dużych sieci –Hilton i Marriott International, zawsze w Wielkiej Brytanii – do roku 2019. Od dwóch lat jest dyrektorem hotelu Sheraton w Poznaniu.

Zasada, którą się kieruje to wskazówka, którą pracownikom sieci przekazał kiedyś John Willard Marriott, założyciel firmy: „Zaopiekuj się swoimi pracownikami, a oni w zamian zaopiekują się Twoimi gośćmi i ci goście zawsze do Ciebie wrócą.”

VIDEORELACJA Z OSTATNIEJ EDYCJI
XIV FORUM PROFIT HOTEL® 2019

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków, a także najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Forum Profit Hotel to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki piętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie XV Forum Runku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2021 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2021.

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej, jubileuszowej edycji naszego wydarzenia!

WWW.PROFITHOTEL.PL

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM<<

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096, k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 28.09.2021
Aktualizacja: 20.02.2022