Magiczne Spotkanie Mikołajkowe Polskiego Holdingu Hotelowego

Udostępnij artykuł
Tradycją już stały się Mikołajki, które organizowane są z ramienia spółki Polskiego Holdingu Hotelowego dla wszystkich członków rodziny PHH. W tym roku Magiczne Spotkanie Mikołajkowe odbyło się 8 grudnia w Renaissance Warsaw Airport. Na spotkanie licznie przybyły rodziny z dziećmi  z warszawskich hoteli należących do spółki PHH oraz na specjalne zaproszenie prezesa Gheorghe Mariana Cristescu, dzieci z Domu Dziecka w Równem.

Dla spółki Polskiego Holdingu Hotelowego, działania w zakresie szeroko pojętej odpowiedzialności społecznej są bardzo ważne. Szczególnie w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, pamiętamy o dzieciach z domu dziecka, które tym bardziej potrzebują ciepła rodzinnego. Bardzo się cieszę, że dzięki naszym działaniom możemy wpłynąć na to, aby tegoroczne Święta stały się dla nich równie magiczne jak dla nas – powiedział prezes zarządu PHH,  Gheorghe Marian Cristescu

Niezmiennie, od trzech lat Prezes Polskiego Holdingu Hotelowego zaprasza na spotkanie Mikołajowe dzieci z domu dziecka w Równem. Dzięki zapewnieniu przejazdu, przez zarząd spółki, wszyscy podopieczni mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dzieci z domu dziecka, które należą już do członków rodziny PHH ochoczo wzięły udział w zabawach, konkursach oraz zostały obdarowane prezentami przez Świętego Mikołaja.

Z nostalgią wracam do początków mojej pracy w spółce, gdzie kilka lat temu przy pierwszych Mikołajkach gościliśmy 40 dzieci naszych pracowników, a już w tym roku Mikołaj spakował prezenty dla prawie 300 pociech – dodaje prezes Cristescu.

Był to dzień pełen wrażeń, zabaw, konkursów i świątecznych warsztatów. Wśród nich były między innymi: warsztaty mydlarskie, wykonywanie świątecznych stroików oraz pracownia lampionów z butelek, podczas których każdy mały artysta mógł wykonać własne dzieło sztuki. Organizatorzy zadbali o odpowiednią zabawę i atmosferę. Podczas imprezy zarówno małych, jak i dużych gości zabawiał iluzjonista, dodając całemu wydarzeniu magii. Nie zabrakło również quizów, konkursów na temat świąt i zwyczajów bożonarodzeniowych, świątecznych konkurencji sprawnościowych dla dzieci i rodziców oraz wspólnego śpiewania kolęd.

Na imprezie Mikołajkowej hotel Renaissance zadbał o wyjątkowe menu. Prawdziwą atrakcją kulinarną była fontanna czekolady, serwowane były również świeżo smażone gofry oraz naleśniki, a dla najbardziej wymagających smakoszy szef kuchni przygotował to, co maluchy lubią najbardziej, czyli pizzę, frytki, burgery oraz hot-dogi.

ŚWIAT HOTELI: październik – listopad 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Kulminacyjnym punktem wydarzenia było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który rozdawał prezenty oraz chętnie pozował do zdjęć. Dla wszystkich była to świetna zabawa oraz miły dzień pełen wielu atrakcji, który z pewnością zostanie zapamiętany nie tylko przez dzieciaki, ale również przez ich rodziców.

Spotkanie Mikołajkowe to nie tylko tradycja warszawskich hoteli, ale także wszystkich obiektów hotelowych należących do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego. Wśród nich są obiekty zlokalizowane m. in. w Gdańsku, Międzyzdrojach, na Półwyspie Helskim, w Poznaniu, Rzeszowie oraz w Katowicach. 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.12.2019
Aktualizacja: 13.12.2019