Małgorzata Kalinowska-Klimek panelistką XIV Forum Profit Hotel 2019

Udostępnij artykuł
Dyrektor operacyjna hoteli franczyzowych w Polsce i krajach nadbałtyckich w Accorpotwierdziła udział w organizowanym przez nasze wydawnictwo najważniejszym w Polsce spotkaniu hotelarzy. Zabierze głos w dyskusji pt.: „Sky is the limit – CSR, guest experience i art ”. Tegoroczna edycja odbędzie się 11 grudnia w Marriott Warsaw Hotel.

Małgorzata Kalinowska-Klimek z branżą hotelową związana od 23 lat. Jak sama o sobie mówi: hotelarz z zamiłowania, nie tylko z wykształcenia. Ekspert w zakresie zarządzania hotelami, rozwoju pracowników oraz remontów i renowacji obiektów hotelowych. Realizowała między innymi projekty otwarcia dwóch hoteli oraz cztery duże inwestycje przebudowy i zmiany marek. Od maja 2017 roku pełniła funkcję dyrektora Hotelu Novotel Poznań Centrum i dyrektora regionu. Od czerwca br. dyrektor operacyjny hoteli franczyzowych w Polsce i krajach nadbałtyckich.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, któremu towarzyszy ósma edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – PROFIT HOTEL AWARS 2019 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

W PROGRAMIE WYDARZENIA
Rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019.
To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.11.2019
Aktualizacja: 20.02.2022