Małgorzata Łagodzińska w Wyndham Hotels & Resorts

Udostępnij artykuł

Związana przez ostatnie sześć lat z siecią B&B Hotels w Polsce Małgorzata Łagodzińska z początkiem września rozpoczęła współpracę z Wyndham Hotels & Resorts. Objęła stanowisko Development Manager – Central & Eastern Europe.

Małgorzata Łagodzińska

Małgorzata Łagodzińska posiada na swoim koncie kilkudziesięcioletnie doświadczenie oraz szereg pomyślnie zrealizowanych projektów w branży nieruchomości komercyjnych, w tym hotelowych. Karierę rozpoczynała w dziale Doradztwa Inwestycyjnego King Sturge (obecnie JLL). W latach 2011-2013 pracowała w polskim oddziale firmy Horwath HTL zajmując się doradztwem dla inwestorów hotelowych, po czym objęła stanowisko dyrektora zarządzającego polskiego oddziału austriackiej firmy doradczej Hotels Asset Management. Od marca 2016 r. kontynuuowała swoją karierę zawodową w polskim oddziale B&B Hotels.

Wykształcenie zdobywała w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Biegła znajomość języka angielskiego oraz hiszpańskiego pozwoliła jej jeden z semestrów ukończyć na uczelni Instituto Technológico Autónomo de México w mieście Meksyk.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.09.2022
Aktualizacja: 02.09.2022