Marcin Włodarczyk panelistą podczas najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy

Hotelarz, właściciel Hotelspro weźmie udział w dyskusji pt.: „Dojrzała organizacja – nowatorskie metody i kluczowe korekty”. Tegoroczna edycja Forum Profit Hotel odbędzie się już 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Marcin Włodarczyk – urodzony 1980 r. w Warszawie. Hotelarz. Absolwent wydziału Gastronomii i Hotelarstwa na SSGW na wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Z branżą związany od 19 lat. Wszechstronne doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii. Zajmował stanowiska praktycznie w każdym z działów, począwszy od zmywaka, poprzez dział housekeepingu, restauracji, bankietów, recepcji oraz sprzedaży. W trakcie swojej kariery związany między innymi z grupą Platan Hotels and Resorts, Doubletree by Hilton,  Weetwood Hall w Leeds oraz z firmą Exclusive World jako dyrektor aparthotelu w centrum Warszawy.  Pasjonat nowych technologii. Z powodzeniem wdrażał nowe technologie do branży hotelarskiej takie jak tablice interaktywne używane podczas spotkań biznesowych, aplikacje mobilne, systemy audio wizualne. W 2010 roku nagrodzony przez stowarzyszenie hotelarzy w Leeds za wprowadzanie innowacyjnych technologii do hotelarstwa. Ekspert w dziedzinie organizacji konferencji, bankietów, oraz szkoleń dla firm. Z powodzeniem zrealizował ponad 1 tys. wydarzeń. Specjalista  w dziedzinie budowania zespołu i zarządzania personelem. Posiadający szeroką wiedzę na temat obecnych trendów w hotelarstwie, rynku.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, któremu towarzyszy ósma edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – PROFIT HOTEL AWARS 2019 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

W PROGRAMIE WYDARZENIA
Rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019.
To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.