Mariusz Paszkiel panelistą XIV Forum Profit Hotel 2019

Dyrektor sprzedaży i marketingu warszawskiego hotelu Marriott dołączył do grona znamienitych panelistów najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Zabierze głos w dyskusji pt.: „Sky is the limit – CSR, guest experience i art”. Tegoroczna edycja odbędzie się 11 grudnia w Marriott Warsaw Hotel.

Mariusz Paszkiel z rynkiem hotelarskim związany jest od 1998 roku. Pierwsze doświadczenie to Dział Bankietów hotelu Victoria, ale większość jego kariery związana jest z Działem Sprzedaży. Początkowo w Sofitel Victoria, a następnie w hotelu Marriott w Warszawie. Po pięciu latach pracy w Dziale Sprzedaży i Marketingu postanowił objąć stanowisko dyrektora sprzedaży w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. Po pełnym sukcesów roku pracy w tym obiekcie, pod koniec 2014 roku wrócił ponownie do warszawskiego Marriotta, ale tym razem już na stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu, będąc zarazem pierwszym Polakiem pełniącym tak ważną funkcję w firmie.

Wyróżnia go wielkie zaangażowanie i entuzjazm, jego praca stała się nie tylko jego pasją, ale również przyjemnością. Reagując szybko na zmieniający się rynek, nową konkurencję i popyt, Mariusz Paszkiel zna receptę, która jest kluczem do jego sukcesu. Sukcesu, za którym zawsze stoją ludzie i zgodnie z kulturą firmy Marriott, to właśnie ludzie stanowią dla Mariusza najwyższą wartość; bez ich zaangażowania i udziału te wszystkie sukcesy nie byłyby możliwe.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, któremu towarzyszy ósma edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – PROFIT HOTEL AWARS 2019 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

W PROGRAMIE WYDARZENIA:
rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019.
To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.