Mariusz Paszkiel w National Sales Office Marriott International

Udostępnij artykuł

Związany do niedawna z warszawskim hotelem Marriott, Mariusz Paszkiel właśnie objął stanowisko Director National Accounts, Poland w Marriott International. Będzie odpowiedzialny za wsparcie sprzedaży we wszystkich hotelach sieci w naszym kraju, zarówno franczyzowych, jak i zarządzanych.

Mariusz Paszkiel
Mariusz Paszkiel

Mariuszu jest pasjonatem sprzedaży. Zatem objęcie przez niego nowego stanowiska jest ogromnym sukcesem dla wszystkich hoteli sieci – powiedziała Katie Ramsay, Senior Director Sales Operations EMEA w Marriott International.

Mariusz Paszkiel – biografia

Mariusz Paszkiel pracę w branży hotelarskiej rozpoczął w 1998 roku. Pierwsze doświadczenie zdobywał w dziale bankietów hotelu Victoria, ale większość jego kariery to praca w dziale sprzedaży. Początkowo w Sofitel Victoria, a następnie w hotelu Marriott w Warszawie. Po pięciu latach pracy w dziale sprzedaży i marketingu postanowił objąć stanowisko dyrektora sprzedaży w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. Pod koniec 2014 roku wrócił ponownie do warszawskiego Marriotta, ale tym razem już na stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu, będąc zarazem pierwszym Polakiem pełniącym tak ważną funkcję w firmie. Od lipca 2021 r. był dyrektorem operacyjnym hotelu, a od końca listopada pełnił również funkcje dyrektora generalnego. Przez ostatnie dwa miesiące, wspierał swoim doświadczeniem dział sprzedaży sopockiego hotelu Sheraton.

W wolnym czasie Mariusz spędza czas z żoną i psami. Jego pasją są mieszane sztuki walki, boks, kino oraz motoryzacja.  

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 14.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023