Marlena Szczecińska panelistką XVI Forum Profit Hotel 2022

Udostępnij artykuł

General Manager Courtyard by Marriott Szczecin City i Moxy Szczecin City weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022. Marlena Szczecińska zabierze głos w panelu dyskusyjnym pt.: „Codzienność hotelarza – oczekiwania vs. możliwości”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców, a także dostawców HoReCa odbędzie się 5 grudnia w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Marlena Szczecińska na Forum Profit Hotel
Marlena Szczecińska

Marlena Szczecińska – kariera

Szczecinianka. Od 2008 roku związana z siecią hoteli Focus w Szczecinie, gdzie pracowała w dziale sprzedaży. W roku 2011 objęła stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w pierwszym hotelu marki Hampton by Hilton w Polsce, a Szczecin zamieniła na Świnoujście. W 2013 roku objęła stanowisko dyrektora generalnego w tym hotelu. Stała się tym samym najmłodszą osobą z tą funkcją w hotelach Hampton by Hilton w Europie (miała zaledwie 27 lat). Po siedmiu latach pracy w nadmorskim hotelu, Marlena Szczecińska została poproszona o poprowadzenie pierwszego w Wielkopolsce Hampton by Hilton Poznań Old Town. Został otwarty w 2019 roku. Wielokrotnie uczestniczyła w procesach doradczych, a także inwestycyjnych z branży hotelarskiej. Skutecznie łączy pracę zawodową z macierzyństwem wychowując 9-letniego syna Szymona, a ich wspólną pasją są podróże do najdalszych zakątków świata. Absolwentka Studiów Magisterskich wydziału zarządzania na Uniwersytecie Szczecińskim. Aktualnie dyrektor dwóch hoteli: Courtyard by Marriott i Moxy w Szczecinie.

O Forum

XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022 to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie profesjonalistów branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele hoteli i obiektów noclegowych w osobach: właścicieli niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci hotelarskich, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora HoReCa.

Forum Profit Hotel® to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki szesnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane i najbardziej oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju –mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie Forum

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2022, a także SUPPLIER OF THE YEAR 2022.

UWAGA! W SPRZEDAŻY, SEKCJI WYSTAWIENNICZEJ, POZOSTAŁY NAM TYLKO OSTATNIE WOLNE PRZESTRZENIE POD STOISKA PRZEZNACZONE JEDYNIE DLA SPONSORÓW WYDARZENIA!

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELINOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.11.2022
Aktualizacja: 09.11.2022