Marta Klepka dyrektor generalną Lake Hill Resort & Spa

Udostępnij artykuł

Związana ostatnio z Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem Marta Klepka objęła stanowisko dyrektor generalnej Lake Hill Resort & Spa. Hotel zlokalizowany jest w Sosnówce, w Karkonoszach. Należy do firmy Europlan Artura Koziei.

Marta Klepka

Marta Klepka – biografia

Pomysłodawczyni, autorka i organizatorka ogólnopolskiego projektu #byckobietaontour, który tworzy głównie dla kobiet. Prawniczka, przedsiębiorczyni. Od wielu lat jest dyrektorem hoteli – najpierw jednego z najbardziej cenionych hoteli w Polsce i na świecie – Blow Up Hall 5050 w Starym Browarze w Poznaniu, a następnie pięciogwiazdkowego Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem. 

Z wykształcenia jest prawnikiem, studiowała we Frankfurcie nad Odrą i w Poznaniu. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii zarządzania na poznańskiej Wyższej Szkole Bankowej, a także liczne kursy, szkolenia, warsztaty z zarządzania i budowania zespołów. Po tacie odziedziczyła zdolność budowania relacji i zmysł organizacyjny. Jest inicjatorką konferencji motywacyjnych i akcji charytatywnych.

Zorganizowała i poprowadziła 16 edycji prestiżowego wydarzenia dla lojalnych i wiernych klientów Starego Browaru o nazwie Klub Starego Browaru, nagrodzonego w 2016 roku nagrodą Doskonałość Mody „Twojego Stylu” oraz kilkuset różnorodnych eventów rocznie, w tym m. in. dla Firmy Karlik, Autostrady Wielkopolskiej, Lidla czy Allegro. 

Była wieloletnią wolontariuszką fundacji Dress for Success, w której prowadziła warsztaty dla kobiet, wspierając je w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej i pomagając im tym samym aktywnie poszukiwać satysfakcjonującej pracy. Działa na rzecz Drużyny Szpiku i wspiera Dom Pomocy Społecznej, przy ul. Bukowskiej 27/29 w Poznaniu.

Przez 4 lata prowadziła audycję w radiu Emaus „W poszukiwaniu dobrego życia”, podczas której przeprowadziła ważne rozmowy o budowaniu jakości życia z ponad 80 gośćmi, między innymi z: Alicją Majewską, Włodzimierzem Korczem, Olgą Bończyk, Grażyną Wolszczak, Jurkiem Owsiakiem, Dorotą Wellman, Dorotą Raczkiewicz, Hanną Lis. 

W 2018 roku, w plebiscycie organizowanym przez Głos Wielkopolski, głosami czytelników została wybrana Osobowością Roku w kategorii: działalność społeczna i charytatywna, najpierw w Poznaniu, później w całym województwie wielkopolskim. 

W listopadzie 2019 roku, podczas Festiwalu Kobiet Internetu w Gdańsku została uhonorowana eFKą ON TOUR jako KOBIETA INTEGRUJĄCA. 

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień

O Grupie Europlan

Jest holdingiem inwestycyjnym działającym od 15 lat na rynku w obszarze budownictwa biurowego i hotelowego.

Wiodącym inwestorem jest Artur Kozieja, twórca grupy Europlan, doświadczony inwestor i bankier inwestycyjny, który w latach 1995 – 2017 pracował na stanowisku dyrektora inwestycyjnego m.in. w Credit Suisse, Morgan Stanley i Barclays Capital w londyńskim “City”. Dodatkowo także jako wspólnik rodzinnej firmy hotelowej, której działalność rozpoczęła się w 1983 roku, realizował projekty hotelowe na Dolnym Śląsku (Hotel Cieplice i Hotel Karczowiska).

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 02.01.2024
Aktualizacja: 04.01.2024