Marta Klepka w panelu podczas XVII Forum Profit Hotel® 2023

Udostępnij artykuł

Hotelarka, ostatnio związana m.in. z Blow Up Hall 5050 w Poznaniu i Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023. Marta Klepka zabierze głos w dyskusji pt.: „Dream Team & Leadership – współczesna sztuka zarządzania”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się 11 grudnia w Hilton Warsaw City.

Marta Klepka

Marta Klepka  – biografia

Pomysłodawczyni, autorka i organizatorka ogólnopolskiego projektu #byckobietaontour, który tworzy głównie dla kobiet. Prawniczka, przedsiębiorczyni. Od wielu lat jest dyrektorem hoteli – najpierw jednego z najbardziej cenionych hoteli w Polsce i na świecie – Blow Up Hall 5050 w Starym Browarze w Poznaniu, a następnie pięciogwiazdkowego Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem. 

Z wykształcenia jest prawnikiem, studiowała we Frankfurcie nad Odrą i w Poznaniu. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii zarządzania na poznańskiej Wyższej Szkole Bankowej, a także liczne kursy, szkolenia, warsztaty z zarządzania i budowania zespołów. Po tacie odziedziczyła zdolność budowania relacji i zmysł organizacyjny. Jest inicjatorką konferencji motywacyjnych i akcji charytatywnych.

Zorganizowała i poprowadziła 16 edycji prestiżowego wydarzenia dla lojalnych i wiernych klientów Starego Browaru o nazwie Klub Starego Browaru, nagrodzonego w 2016 roku nagrodą Doskonałość Mody „Twojego Stylu” oraz kilkuset różnorodnych eventów rocznie, w tym m. in. dla Firmy Karlik, Autostrady Wielkopolskiej, Lidla czy Allegro. 

Była wieloletnią wolontariuszką fundacji Dress for Success, w której prowadziła warsztaty dla kobiet, wspierając je w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej i pomagając im tym samym aktywnie poszukiwać satysfakcjonującej pracy. Działa na rzecz Drużyny Szpiku i wspiera Dom Pomocy Społecznej, przy ul. Bukowskiej 27/29 w Poznaniu.

Przez 4 lata prowadziła audycję w radiu Emaus „W poszukiwaniu dobrego życia”, podczas której przeprowadziła ważne rozmowy o budowaniu jakości życia z ponad 80 gośćmi, między innymi z: Alicją Majewską, Włodzimierzem Korczem, Olgą Bończyk, Grażyną Wolszczak, Jurkiem Owsiakiem, Dorotą Wellman, Dorotą Raczkiewicz, Hanną Lis. 

W 2018 roku, w plebiscycie organizowanym przez Głos Wielkopolski, głosami czytelników została wybrana Osobowością Roku w kategorii: działalność społeczna i charytatywna, najpierw w Poznaniu, później w całym województwie wielkopolskim. 

W listopadzie 2019 roku, podczas Festiwalu Kobiet Internetu w Gdańsku została uhonorowana eFKą ON TOUR jako KOBIETA INTEGRUJĄCA. 

O Forum

W programie XVII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2023:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych praktyków i ekspertów w Polsce;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich oraz dużych obiektów niezależnych z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer, przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę, podczas indywidualnych spotkań z: hotelarzami niezależnymi, inwestorami, prezesami spółek hotelarskich oraz kupcami.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS® 2023 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2023.

Już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje będące w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach hotelarskich oraz dużych obiektach niezależnych.

WWW.PROFITHOTELFORUM.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca i właściciel czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664-463-096
k.stepniak@brogb2b.pl

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.10.2023
Aktualizacja: 23.10.2023