Martyna Śleszyńska dyrektorką Hotelu MDM w Warszawie

Udostępnij artykuł

Związana z branżą od ponad 17 lat Martyna Śleszyńska swoją pracę w rozpoczęła w Londynie. Po powrocie do Polski związała się z Hotelami Warszawskimi „Syrena”. Szybko awansowała w strukturach firmy – od recepcji historycznego Polonia Palace, poprzez kierownika recepcji hoteli MDM i Metropol, aż po ponowne otwarcia obiektów po pandemii w roli dyrektora operacyjnego.

Hotel MDM Martyna Śleszyńska

W życiu stawiam na ludzi – otaczam się profesjonalistami, pełnymi energii i samodzielności. Dzięki temu udało nam się stworzyć zgrany zespół, w którym wszyscy się wspierają i biorą odpowiedzialność za wspólny sukces, za nasz sukces. Jest to bardzo istotne w obliczu zmian, jakie czekają nasz hotel w 2024 roku – przed nami duży remont, w wyniku którego powstanie nowa restauracja, recepcja oraz miejsce spotkań dla gościmówi Martyna. Jesteśmy bardzo podekscytowani projektem przebudowy naszej antresoli, który nawiązuje do historii powstania hotelu MDM oraz jego lokalizacji przy Placu Konstytucji w Warszawie. Wierzymy, że ta modernizacja wpłynie na i tak już pozytywne opinie naszych gości, którymi chętnie dzielą się w internecie.

W grudniu 2023 roku Martyna ukończyła studia podyplomowe na Akademii L. Koźmińskiego
na kierunku Akademia kompetencji menedżera. Prywatnie interesuje się architekturą wnętrz,
a remonty i zmiany są jej wielką pasją. Trzygwiazdkowy hotel MDM jest jednym z budynków tworzących Marszałkowską Dzielnicę Mieszkaniową, która była sztandarowym projektem architektonicznym powojennej Warszawy. Został otwarty w 1955 roku. Oferuje 135 wygodnych pokoi, idealnych na pobyty biznesowe i rodzinne. W 2019 roku odsłonięto nową fasadę, która została poddana generalnemu remontowi i odzyskała oryginalny wygląd. W 2024 roku hotel zaprosi swoich gości do nowej przestrzeni z recepcją, barem oraz restauracją.  Wraz z hotelami Polonia Palace oraz Metropol, MDM należy do grupy Hotele Warszawskie „Syrena”.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień

Źródło: HW Syrena

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 08.01.2024
Aktualizacja: 09.01.2024