MAX Premium Burgers obniża ceny dwóch popularnych burgerów na stałe

Udostępnij artykuł

Gdy rywalizacja o konsumentów i oferowanie jak największych – ale dostępnych tylko przez określony czas – promocji w Polsce trwa w najlepsze, szwedzka sieć restauracji stawia na obniżki na stałe. 12 lutego br. MAX Premium Burgers wprowadziło nowe, niższe ceny regularne dwóch popularnych burgerów. Klasyczny, podwójny cheeseburger (Double Cheeseburger) kosztuje od teraz 9,00 zł, a burger z kurczakiem (Chicken Junior) 7,00 zł.

Nowe, niższe ceny wybranych burgerów na stałe

Szwedzka sieć restauracji nie ogranicza się wyłącznie do tzw. „czasowych” promocji dla swoich gości odwiedzających restauracje MAX, czy składających zamówienia online poprzez specjalną stronę lub aplikację MAX Express, i stawia na stałe obniżki. 12 lutego br. MAX Premium Burgers obniżyło regularne ceny dwóch popularnych produktów, a konkretniej burgerów. Od teraz goście mogą zamawiać podwójnego cheeseburgera (Double Cheeseburger) w niższej niż kiedykolwiek cenie 9,00 zł (jego wcześniejsza cena wynosiła 10,95 zł), a burgera z kurczakiem (Chicken Junior) za jedyne 7,00 zł (jego wcześniejsza cena wynosiła 7,45 zł).

Polityka cenowa MAX Premium Burgers wpisuje się w długofalową strategię sieci zakładającą oferowanie gościom wysokiej jakości produktów w możliwie jak najbardziej przystępnych cenach oraz zachęcanie Polaków do korzystania z aplikacji MAX Express.

Z zaciekawieniem obserwujemy zaciętą rywalizację cenową i prześciganie się sieci handlowych w Polsce o uwagę konsumentów poprzez czasowe promocje. Jako MAX Premium Burgers reprezentujemy co prawda inny sektor lokalnej gospodarki, ale od dłuższego czasu wprowadzamy w Polsce liczne okazje i promocje, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskich konsumentów w dobie wysokiej inflacji i rosnących kosztów życia. Tym razem obniżamy ceny dwóch, cieszących się sporą popularnością burgerów na stałe. Zawsze staramy się szukać rozwiązań, by zrobić coś lepiej – tak jak w przypadku ostatniej kampanii z cieszącym się ogromnym zainteresowaniem Burgerem Rywala – mówi Magdalena Kropaczek-Ciaś, Marketing&Sales, MAX Premium Burgers.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad-grudzień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Jak zyskać dostęp do niższych cen w MAX Premium Burgers?

Wystarczy odwiedzić wybraną restaurację MAX Premium Burgers, wejść na stronę www sieci lub złożyć zamówienie przez aplikację. W ostatnim przypadku wystarczy pobrać i zainstalować MAX Express (aplikację dostępną zarówno w Google Play, jak i AppStore), a po jej otworzeniu kolejno: wskazać preferowaną opcję doręczenia („Zjem w MAX” lub „Na wynos”) oraz restaurację, kliknąć kafelek „NA MAXA!” i złożyć odpowiednie zamówienie. Dzięki aplikacji MAX Premium Burgers można szybko i łatwo zapoznać się z pełnym menu restauracji, w tym z wszystkimi promocjami, sezonowymi propozycjami i nowościami. Warto pamiętać, że MAX Express umożliwia także złożenie zamówienia z określeniem czasu odbioru – opcję tę doceniają w szczególności osoby podróżujące i zabiegane.

O MAX Premium Burgers

MAX Burgers został założony w Gällivare w 1968 roku przez Curta Bergforsa i Brittę Andersson i rozwinął się z małej budki serwującej burgery w północnej Szwecji do międzynarodowej sieci z restauracjami w Szwecji, Polsce, Norwegii, Danii i Egipcie. Ambicją MAX jest stanie się najlepszą siecią burgerów na świecie poprzez serwowanie najlepszych burgerów w sposób odpowiedzialny. Zrównoważony rozwój jest naturalną częścią firmy. MAX jako pierwsza sieć restauracji na świecie zaczął znakować swoje menu pod kątem dbałości o klimat już w 2008 roku. Od 2006 roku Fair Distribution Foundation przekazuje 7-10% rocznego zysku netto MAX na walkę z ubóstwem.

Źródło: Max Premium Burgers

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 12.02.2024
Aktualizacja: 12.02.2024