MAX Premium Burgers otwiera pierwszą restaurację w Łodzi

Udostępnij artykuł

Długo wyczekiwana, pierwsza w województwie łódzkim restauracja sieci wkrótce powita swoich gości. Otwarcie odbędzie się już 18 kwietnia. Na pierwszych odwiedzających czeka niespodzianka. MAX Premium Burgers w Łodzi będzie 24. restauracją tej marki w Polsce, ale pierwszą w mieście. Lokalizacja przy al. Śmigłego-Rydza 21 zapewnia łatwy dojazd do restauracji zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Wybraliśmy Łódź na naszą kolejną lokalizację w Polsce, ponieważ to jedno z pięciu największych miast w kraju. Jego centralne położenie i duży ruch tranzytowy związany z bliskością skrzyżowania transeuropejskich autostrad A1 i A2 w połączeniu z tym, że goście od dawna czekali na nas w Łodzi, to coś, co na pewno stworzy świetną kombinację. Cieszymy się z otwarcia nowej restauracji i liczymy na to, że w Łodzi zostaniemy przyjęci z taką samą otwartością, jak w innych miastach mówi Jerzy Jakubiak, Head of development MAX w Polsce.

Otwarcie na MAXa!

Restauracja zaprasza 18 kwietnia od godziny 10:00. MAX to przede wszystkim wybór burgerów, a także możliwość ich personalizacji. Fani tego przysmaku znajdą w restauracjach sieci klasyki jak np. burger Frisco z linii Grand Deluxe, który wygrał niezależny test smaku. W ofercie znajdują się także sezonowe propozycje jak Korean BBQ, propozycja dla miłośników koreańskich smaków, czy też Grand Chicken Parmesan, czyli burgery z kurczakiem w połączeniu z parmezanem i sosem aioli. W dniu otwarcia sieć przygotowała dla pierwszych 50. gości karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania podczas kolejnych wizyt w restauracji.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Coś więcej niż burger

MAX to szwedzka firma, która od ponad 50 lat tworzy burgery. Firma w Polsce działa od ponad pięciu lat, a restauracje MAX są także w Danii i Norwegii. Tak duży rozwój nie zmienia fundamentów, na jakich wyrosła firma – wciąż są rodzinnym biznesem, oddanym wartościom, które głosili założyciele w 1968 r. MAX od lat aktywnie działa również na rzecz środowiska. Angażuje się w promowanie zrównoważonego biznesu, samemu będąc firmą społecznie odpowiedzialną. W 2019 r. MAX otrzymał nagrodę UN Global Climate Action Award za pierwsze na świecie menu pozytywne dla klimatu. Od 2008 roku sieć systematycznie dokonuje kompensacji emisji dwutlenku węgla.

Źródło: MAX Premium Burgers

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 17.04.2023
Aktualizacja: 17.04.2023