Mercure i ibis Styles z dynamicznym rozwojem na Bałkanach

Udostępnij artykuł

Accor kontynuuje ambitny plan rozbudowy portfolio marek w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Grupa ogłosiła otwarcie pierwszego Mercure w Bułgarii oraz flagowego obiektu marki ibis Styles nad brzegiem Morza Czarnego w Rumunii.

Mercure Sofia basen

Mercure z planem premiery w Bułgarii

Już jesienią tego roku, Mercure Sofia zlokalizowany w jednej z najpopularniejszych dzielnic bułgarskiej stolicy, Manastirski Livadi, przywita pierwszych gości. Hotel zaoferuje 111 nowoczesnych i komfortowych pokoi z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry i panoramę miasta, łącząc nowoczesny wystrój wnętrz i przyciągającą wzrok fasadę z elementami inspirowanymi kulturą Bułgarii. Do dyspozycji gości będą dwie restauracje serwujące lokalne i międzynarodowe przysmaki, centrum odnowy biologicznej i fitness, a także przestrzenie konferencyjne i eventowe.

Od momentu powstania w 1973 roku, Mercure jest liderem w łączeniu wysokiej jakości standardu z autentycznością lokalnej kultury i społeczności. Dzięki programowi „Discover Local”, niezależnie od lokalizacji marka zaprasza gości do poznania miejscowego klimatu i atmosfery. Obecne portfolio Mercure tworzy ponad 950 hoteli w ponad 65 krajach, do którego, dzięki umowie z Festa Hotels, dołączy także Bułgaria. 

Dołączenie stolicy Bułgarii na mapę hoteli Mercure to znaczący krok w umacnianiu naszej obecności na Bałkanach – regionie o wciąż dużym potencjale hotelarskim. Mercure Sofia łączy najwyższe standardy, dogodną lokalizację i stylowy design, dzięki czemu zapewni gościom wyjątkowe doświadczenia i wzbogaci krajową ofertę hotelarską podkreśla Frank Reul, Vice President – Development Accor Premium, Midscale & Economy Eastern Europe, Balkans, Italy & Greece.

ibis Styles zaprasza nad Morze Czarne

Oferujący 180 przestrzennych pokoi z nietuzinkowym wystrojem, ibis Styles Venus to pierwszy hotel Accor nad rumuńskim wybrzeżem Morza Czarnego. Hotel zlokalizowany w historycznym kurorcie letnim Venus urzeka designem, który nawiązuje do klimatu tropików, wykorzystując motywy dżungli i zwierzęce wzory. Goście odwiedzający hotel mogą poczuć zew tropikalnej przygody, zaczynając od recepcji, przez restaurację i lobby, a kończąc na wystroju pokoi. Do ich dyspozycji jest także duży zewnętrzny basen, restauracja serwująca inspirowane morzem przysmaki, bar oraz sale konferencyjne, które będą dostępne od 2025 roku. Na miłośników turystycznych eksploracji czeka wizyta w pobliskim Muzeum Archeologicznym Callatis i meczecie Esmahan Sultan w Mangalii lub krótki spacer po pięknych nadmorskich letniskach: Saturn i Neptun.

Hotele ibis Styles słyną z łączenia przystępnej ceny z niespotykanym designem. Każdy z 670 hoteli marki na całym świecie może pochwalić się unikalnym wystrojem i motywem przewodnim, które łączy kreatywna estetyka, przyjazna obsługa i komfort. To sprawia, że ibis Styles nieustannie zdobywa sympatię gości. Portfolio marki w Rumunii obejmuje obecnie 8 hoteli, a wraz z otwarciem ibis Styles Venus, Accor wzmacnia swoją obecność na jednym z kluczowych rynków w regionie.

ibis Styles słynie z kreatywnych, tematycznych projektów odzwierciedlających lokalną kulturę, historię i naturalny splendor. Każdy hotel pod tą marką opowiada odrębną historię, a tym samym oferuje gościom wciągające doświadczenie zaznacza Frank Reul, Vice President – Development Accor Premium, Midscale & Economy Eastern Europe, Balkans, Italy & Greece. – Otwarcie ibis Styles Venus jeszcze bardziej wzmacnia naszą obecność w Rumunii i podnosi atrakcyjność turystyczną rumuńskiego regionu Morza Czarnego.

Źródło: Accor

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 25.06.2024
Aktualizacja: 25.06.2024