Mercure w Katowicach – umowa Grupy Menadżerskiej z UBM podpisana

Udostępnij artykuł
Pod koniec listopada informowaliśmy, że Grupa Hotelowa Orbis zawarła z UBM Development AG umowę warunkową o zarządzanie hotelem Mercure w Katowicach. Jednak dopiero 12 grudnia podpisano kontrakt, na mocy którego UBM nabył  bezwarunkowo na swoją własność przygotowaną pod inwestycję nieruchomość. Drugą stroną porozumienia była Grupa Menadżerska, tworzona m.in. przez Adama Strażeckiego i Piotra Ciepała, którzy tę informację przekazali nam podczas XIII Forum Profit Hotel 2018.

– To była bardzo trudna, trwająca ponad rok, transakcja. Trzeba było pogodzić interesy wielu stron umowy, w tym również miasta, no i przygotować do inwestycji samą działkę. Tym bardziej mamy tak olbrzymią satysfakcję, że zakończyliśmy ją z sukcesem. Już teraz wiemy, że stanie tam piękny hotel – powiedział Adam Strażecki w rozmowie z nami, tuż po zamknięciu transakcji.

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Hotel Mercure Katowice City Center położony będzie przy ulicy Młyńskiej w samym sercu miasta, obok centrum handlowego Galeria Katowicka. Zaoferuje 268 pokoi, restaurację Winestone, zaplecze konferencyjne, centrum fitness oraz parking podziemny i będzie budowany w zielonej certyfikacji LEED NC.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.12.2018
Aktualizacja: 18.12.2018