To zaszczytne wyróżnienie podkreśla rangę i znaczenie organizowanego przez redakcję naszego czasopisma Świat Hoteli i newsowego portalu Horecanet.pl – XVIII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2024. Nasze wydarzenie od lat gromadzi najważniejszych przedstawicieli branży hotelarskiej w Polsce, stając się kluczową platformą wymiany wiedzy i doświadczeń na temat rozwoju sektora. Tegoroczna edycja największego, najważniejszego a zarazem najciekawszego w Polsce biznesowego spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców oraz dostawców HoReCa odbędzie się 2 grudnia w Arche Hotel Krakowska, w Warszawie.

O Forum
W programie XVIII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2024:
- KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi z udziałem najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
- BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich oraz obiektów niezależnych, z dostawcami HoReCa;
- SEKCJA WYSTAWIENNICZA – przeznaczona dla dostawców, którzy chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę, podczas indywidualnych spotkań z: hotelarzami niezależnymi, inwestorami, prezesami spółek hotelarskich i kupców.
- UROCZYSTA GALA z wręczeniem nagród PROFIT HOTEL AWARDS® 2024 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2024.
Serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału w wydarzeniu. Co roku, w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje będące w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach hotelarskich oraz dużych obiektach niezależnych.

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca i właściciel czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.
Kontakt z Organizatorem
BROG B2B
Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664-463-096
k.stepniak@brogb2b.pl
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.
Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy.
Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również organizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz organizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Spa & Wellness Business Forum. Członkini Rady Społeczno-Biznesowej Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Wyróżniona Odznaką Honorową za zasługi dla polskiej turystyki od Ministra Sportu i Turystyki.
Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.





