Mistrzostwa Polski Baristów Julius Meinl 2024

Udostępnij artykuł

Julius Meinl, międzynarodowa marka kawy z radością ogłasza, że półfinały Mistrzostw Baristów Julius Meinl 2024 odbędą się w nadmorskiej lokalizacji Chałupy 6! To niezwykłe wydarzenie zaplanowano na 9 czerwca 2024 roku o godzinie 12:00, a miejsce to nic innego jak kultowy obiekt kampingowy, Chałupy 6, Polska. Zawody będą integralną częścią prestiżowego festiwalu Hell Riders!

Mistrzostwa Polski Baristów Julius Meinl 2024!

Hel Riders to festiwal łączący pasjonatów retro-motoryzacji, surfingu, kawy i deskorolki. Całości dopełnia sztuka (muzyka, grafika, malarstwo, fotografia).

To wyjątkowe spotkanie zgromadzi w jednym miejscu najwybitniejszych baristów na co dzień pracujących z kawą Julius Meinl, którzy zawalczą o prestiżowy tytuł oraz szansę na udział w Międzynarodowym Wielkim Finale organizowanym 19 września w Wiedniu.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów kawy do wzięcia udziału w lokalnym półfinale poprzez prostą rejestrację na naszej stronie internetowej. To wyjątkowa okazja, by zaprezentować baristyczne talenty i rywalizować o miejsce w światowej czołówce baristów!

Ale to nie koniec niespodzianek! Julius Meinl przygotował fantastyczne nagrody dla zwycięzców. Profesjonalny ekspres i młynek Ekspres do kawy @Rancilio Silvia i młynek @Rancilio Stile oraz wyjazd do Wiednia i wiele innych produktów i upominków od sponsorów czekają na zwycięzców!

Czy jesteście gotowi na tę niezwykłą przygodę? Zeskanujcie kod QR i zarejestrujcie się już teraz i pokażcie wszystkim, co potraficie!

Nie można również pominąć zaszczytu, jakim jest obecność Agnieszki Rojewskiej, dwukrotnej Mistrzyni Świata Baristów oraz 14-krotnej Mistrzyni Polski, która będzie pełnić funkcję głównego sędziego podczas Mistrzostw Baristów Julius Meinl 2024. A co najlepsze – wszystko dla uczestników będzie za FREE! Transport, noclegi oraz Karma!

Zapraszamy do udziału w tej niezwykłej przygodzie kawowej, która z pewnością zapadnie w Waszej pamięci na długo!

Mistrzostwa Polski Baristów Julius Meinl 2024!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Julius Meinl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 14.05.2024
Aktualizacja: 14.05.2024