Mokate Professional – nowe standardy w świecie HoReCa

Udostępnij artykuł

Pasja i doświadczenie to elementy, na których budujemy nasz profesjonalizm. Dostarczamy szyte na miarę rozwiązania, za którymi stoi 30 lat doświadczenia firmy Mokate.

Portfolio Mokate Professional to cała gama produktów stworzonych z myślą o segmencie HoReCa: pełna elegancji kawa Marizzi, idealnie zbalansowane kawy Mokate Professional, starannie wyselekcjonowana linia herbat Loyd HoReCa, profesjonalne ekspresy dopasowane do potrzeb, aksamitna czekolada czy napoje deserowe.

Oprócz szerokiego portfolio produktów oferujemy także dedykowane wsparcie posprzedażowe w postaci doradztwa i szkoleń, a w razie potrzeby szybki i niezawodny serwis.

Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani ofertą vendingową, mamy jedną z najciekawszych propozycji na rynku – linię produktów Mokate To Go.

Mokate jest w posiadaniu aż trzech renomowanych certyfikatów: IFS, BRC i ISO 22000. Certyfikaty te zostały przyznane w najwyższym standardzie, co gwarantuje potwierdzenie jakości, bezpieczeństwa produktów i oznacza pełną gotowość do niezapowiedzianych audytów. Ze względu na wysokie standardy i jakość produkcji, każdy z audytów Mokate oceniony został pozytywnie.

Warto podkreślić, że nasze produkty posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że Mokate wspiera odpowiedzialną produkcję i handel. W praktyce certyfikat ten gwarantuje, że surowce użyte do produkcji pochodzą z upraw prowadzonych w sposób zrównoważony i odpowiedzialny.

Grono naszych klientów jest szerokie: od romantycznych kawiarni, rodzinnych bistro, przytulnych restauracji, po sieci hoteli czy… linie lotnicze i promy. Naszych partnerów łączy wspólny mianownik: wszyscy są zadowoleni.

Reasumując: dla tych, którzy cenią sobie: oszczędności, wysokie standardy, bogate portfolio produktów czy niezawodny serwis, odpowiedzią jest Mokate Professional.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Mokateprofessional.com

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.08.2023
Aktualizacja: 31.08.2023