Monika Murawska dyrektor generalną Hilton Świnoujście Resort & Spa

Udostępnij artykuł
Związana przez ostatnie trzy lata z siecią Puro Hotels, Monika Murawska właśnie objęła stanowisko dyrektor generalnej hotelu Hilton Świnoujście Resort & Spa, należącego do Zdrojowej Hotels. Zastąpiła Adama Pruszkowskiego, który został dyrektorem Hilton Garden Inn w Tbilisi.

Monika Murawska w przeszłości była już związana ze Zdrojową. W latach październik 2016 – sierpień 2018 była dyrektorem Marine Hotel*****& Ultra Marine. Natomiast od września 2018 zaczęła przygodę z Puro Hotels. Początkowo jako dyrektor obiektu w Krakowie, później w Gdańsku.

Monika Murawska Może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w hotelarstwie. Pierwsze szlify zdobywała w szczecińskim Radisson SAS, potem w Hilton Warsaw & Convention Centre, następnie w sieci Starwood Hotels. Ekspertka sprzedaży hotelowej, tworzenia strategii cenowej i kontroli przychodów, a także motywowania zespołu w realizowaniu założonych celów. Absolwentka Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania relacjami z klientem i jednostkami hotelowymi. Pasją zawodową jest rozwój relacji między gościem a pracownikiem hotelu, a prywatnie zgłębia tajniki starożytności i dyplomacji oraz podróżuje motocyklem.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 06.09.2021
Aktualizacja: 06.09.2021