More Blue z prezentacją i w dyskusji na XVI Forum Profit Hotel 2022

Udostępnij artykuł

W bloku „Efektywne planowanie i zarządzanie kosztami w dobie narastającego kryzysu” swoją prezentację pt.: „Koncept kuchni wysokowydajnej” wygłosi Małgorzata Krasowska z firmy Electrolux Professional. Dystrybutorem urządzeń jest More Blue – Sponsor Główny XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022. Natomiast dyrektor More Blue Justyna Bosak zabierze głos w dyskusji pt.: „Codzienność hotelarza – oczekiwania vs. możliwości”. 

more blue forum profit hotel

Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, inwestorów, kupców, a także dostawców HoReCa odbędzie się 5 grudnia w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

O More Blue

Naszą pasją nie jest informatyka i nowe technologie, ale z pasją doradzamy naszym klientom jak osiągnąć kompromis pomiędzy nowoczesnymi rozwiązaniami w przedsiębiorstwie, a minimalizacją nakładów na informatyzację czy też wyposażenie HoReCa.

Nasi pracownicy są wieloletnimi uczestnikami polskiego i międzynarodowego rynku IT oraz HoReCa co stanowi fundament naszej wiedzy i doświadczenia. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania hardware’owe i software’owe, wyposażenie dla profesjonalnej gastronomi czy też pralnictwa profesjonalnego. Zatem jeśli planujesz inwestycje w rozwiązania IT lub HoReCa  dla Twojego przedsiębiorstwa powinieneś rozpocząć współpracę z MORE BLUE.

Najnowsza linia produktowa MORE BLUE to wyposażenie profesjonalnych kuchni oraz pralni. MORE BLUE dostarcza najlepsze w swojej klasie rozwiązania i innowacyjne produkty spełniające wymagania najbardziej wymagających klientów.

O Forum

XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022 to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie profesjonalistów branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele hoteli i obiektów noclegowych w osobach: właścicieli niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci hotelarskich, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora HoReCa.

Forum Profit Hotel® to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki szesnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane i najbardziej oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju –mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie Forum

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2022 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2022.

Już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELINOWOŚCI GASTRONOMICZNE, a także newsowego portalu HORECANET.PL

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.11.2022
Aktualizacja: 10.11.2022