Najnowsze wydanie Świata Hoteli dostępne!

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania hoteli niezależnych oraz sieciowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

Najnowsze wydanie Świata Hoteli jest szczególne. Jak otaczająca nas rzeczywistość. Po raz pierwszy od wielu lat na okładce zabrakło bohatera numeru. Nie ma więc także wywiadu głównego. Część materiałów, które publikujemy, powstała jeszcze przed epidemią zatem mamy nadzieję, iż mimo zmieniającej się sytuacji, teksty te będą Państwu pomocne w lepszych czasach. Oceny, opinie i komentarze dotyczące aktualnej sytuacji oraz wpływu koronawirusa na polskie hotelarstwo znajdą Państwo w naszym specjalnym bloku. Jak wybitni hotelarze oceniają pomoc rządu, z których rozwiązań już korzystają, jakie działania wprowadzają w swoich organizacjach, a także o planowanych scenariuszach oraz możliwych sposobach prawnych na utrzymanie biznesu – tego nie mogło zabraknąć w bieżącym numerze.

ŚWIAT HOTELI: luty-marzec 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do właścicieli niezależnych, inwestorów, kupców i decyzyjnych hotelarzy w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce.

Wydawcą jest BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Wydawcą
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.