Najnowszy numer Świata Hoteli dostępny!

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania hoteli niezależnych oraz sieciowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

W wydaniu fotorelacja z naszego XIV Forum Profit Hotel 2019, które miało miejsce 11 grudnia. Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, kupców i dostawców na str. 36-44.

Wydarzenie z powodzeniem odbyło się już po raz czternasty w Warsaw Marriott Hotel. W jednym z najbardziej rozpoznawanych obiektów w Polsce, dla którego rok 2019 był wyjątkowy. Hotel obchodził 30-lecie swojej działalności. Stając się przez lata symbolem branży i nieodłącznym elementem krajobrazu miasta. Miałam honor, a także wielką przyjemność odbyć miłe spotkania i rozmowy z jego pracownikami, którzy od samego początku lub od lat mają niebagatelny wpływ na atmosferę i standard tego miejsca. Niezwykłe wspomnienia i historie rozmówców na długo pozostaną w mojej pamięci. Zapraszam serdecznie do lektury.

Państwa uwadze polecam także wywiad z Sylwią Pawełczyk-Maśluk, która opowiedziała nam m.in. o zmianach wprowadzanych przez Accor w podejściu do rekrutacji oraz zarządzaniu zespołem. Wiele z tych założeń jest tożsamych z przesłaniem panelu dyskusyjnego z naszego Forum przez Martę Kustosz.

Numer zawiera także – tradycyjnie już – kontynuacje kilku cykli tematycznych, które przygotowują dla Państwa Marta Kustosz, Aneta Muller, Marcin Podobas, firma Bookassist Polska, a także prawnicy z Kancelarii Strażeccy, Jaliński i Wspólnicy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do właścicieli niezależnych, inwestorów, kupców i decyzyjnych hotelarzy w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce.

ŚWIAT HOTELI: grudzień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Wydawcą jest BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Wydawcą
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.