Najnowszy numer Świata Hoteli już dostępny!

Udostępnij artykuł
Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania hoteli niezależnych oraz sieciowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

W numerze, który aktualnie znajduje się przed Państwem, mam przyjemność przybliżyć wyjątkową postać. Tomasz Schweda jest stosunkowo młody, ale już posiada ukształtowaną wizję siebie jako hotelarza, dyrektora generalnego, szefa. Od kilku lat związany jest z Mercure Kraków Stare Miasto, numerem jeden wśród hoteli marki Mercure w Europie. W ekskluzywnej rozmowie miałam przyjemność posłuchać o jego podróżach, inspiracjach, personelu i hotelu, którym zarządza… Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić Państwa do lektury naszej rozmowy, którą odbyliśmy oczywiście w Krakowie.

Wydanie zawiera także ekskluzywną rozmowę dotyczącą nowego hotelu w Szklarskiej Porębie, który będzie działać w ramach marki Hôtels & Préférence z portfolio sieci Louvre Hotels Group. Inwestorem jest spółka Polish Mountain Resorts, która powstała na bazie wieloletnich doświadczeń Grupy EVIP, a operatorem Consulting Plus Hospitality z Witoldem Ignatowskim w zespole. W rozmowie z nami każda ze stron opowiedziała o założeniach inwestycji, budowaniu strategii i koncepcji oraz zaletach marki H&P.

A także tradycyjnie już kontynuacje kilku cykli tematycznych, które przygotowują dla Państwa m.in. Marta Kustosz, Aneta Muller, Marcin Podobas, a także prawnicy z Kancelarii Strażeccy, Jaliński i Wspólnicy.

ŚWIAT HOTELI: sierpień – wrzesień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do właścicieli niezależnych, inwestorów, kupców i decyzyjnych hotelarzy w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce.

Wydawcą jest BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Wydawcą
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.