Najnowszy Świat Hoteli na rynku!

Udostępnij artykuł
Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania hoteli niezależnych oraz sieciowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

Wywiad z Panem Witoldem Ignatowski, goszczącym na naszej okładce, był niezwy­kły. Nie tylko ze względu na wyjątko­wość rozmówcy i jego bogate doświad­czenie oparte na pracy w legendarnych hotelach, restauracjach, na statkach czy w znaczących spółkach hotelarskich. Perełką są niebywałe historie, które miały niebagatelny wpływ na całe – nie tylko zawodowe – życie Pana Witolda. Jestem zaszczy­cona i wzruszona, że mo­głam je poznać… Wię­cej pisać nie będę, bo trudno jest dobrać od­powiednie słowa. To po prostu trzeba przeczytać!

Zachęcam Państwa także do lektury wywiadu z Izabellą i Jakubem Urbaniakami, właścicielami dwóch obiektów – Złotopolska Dolina i Mięto­we Wzgórza. Opowiedzieli mi o drodze od wizji do realizacji, kluczowych ele­mentach w obsłudze gości VIP i speł­nianiu marzeń – własnych i cudzych.
Ten rok to w naszym czasopiśmie kontynuacja prowadzonych cykli tema­tycznych, a także rozpoczęcie nowych. Do grona ekspertów, którzy w każdym wydaniu dostarczają Państwu mnóstwo fachowej i praktycznej wiedzy nt. zarządzania, dołączył Artur Pietraszew­ski, partner w firmie Fortech Consulting. Na celownik bierze temat gorący, ale też niełatwy, czyli rynek condo- i apartho­teli. Naprawdę warto śledzić serię tych artykułów.

Poza tym Marta Kustosz rozpo­czyna nowy cykl: „Wsparcie w zarzą­dzaniu. Ja-lider vs zespół”. W dobie problemów z rotacją i zdobywaniem personelu, warto zacząć od spojrzenia w głąb organizacji i poznać czynni­ki, które mogą mieć wpływ na relację między personelem a menadżerem.

ŚWIAT HOTELI
LUTY-MARZEC 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli restauracji.

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.


Kontakt – BROG B2B

Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Karolina Stępniak, redaktor naczelna Świat Hoteli
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.03.2019
Aktualizacja: 20.02.2022