Najważniejsza konferencja hotelarzy, kupców i dostawców 5 grudnia

Udostępnij artykuł

Forum Runku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022, czyli najważniejsze w Polsce spotkanie branży w osobach hotelarzy, inwestorów, a także kupców i dostawców HoReCa, odbędzie się po raz szesnasty. Tradycyjnie, w naszej autorskiej formule, spotkamy się 5 grudnia br. w Crowne Plaza Warsaw – The Hub.

XVI Forum Profit Hotel 2022

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI oraz newsowego portalu HORECANET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Forum Runku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022.

W programie XVI Forum Runku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich, a także największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek, a także właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2022 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2022

ZAPOZNAJ SIĘ Z FOTOGALERIĄ Z UBIEGŁOROCZNEJ
PIĘTNASTEJ EDYCJI NASZEGO WYDARZENIA
>> KLIKNIJ <<

Forum Profit Hotel to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki piętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Tymczasem już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału w najważniejszej konferencji hotelarzy i inwestorów. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 03.08.2022
Aktualizacja: 04.08.2022