Najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy, inwestorów, kupców i dostawców już w październiku

Udostępnij artykuł
Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma ŚWIAT HOTELI oraz newsowego portalu HORECANET.PL. XV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021 odbędzie się 11 października br. w Crowne Plaza Warsaw – The Hub.
W programie XV Forum Runku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2021:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci hotelarskich oraz największych obiektów w naszym kraju z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą PROFIT HOTEL® AWARDS 2021 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2021.

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli zgłosić obiektu do naszego konkursu Profit Hotel® Awards 2019 i tym samym zagwarantować sobie bezpłatnego udziału w całodziennym wydarzeniu, przygotowaliśmy specjalne Karty Wstępu – Hotelarza, w uprzywilejowanej cenie. W ramach oferty przysługuje atrakcyjny pakiet gwarantujący udział w najważniejszym w roku spotkaniu hotelarzy, a także obecność na uroczystej kolacji z Galą konkursową. Zapraszamy!

KARTA WSTĘPU HOTELARZA – w cenie 790 PLN + VAT!

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wsparcie jakiego nam Państwo udzielicie decydując się na zakup płatnych kart wstępu. Pozwolą one nam nie tylko na organizację, na najwyższym poziomie samego wydarzenia ale również bardzo wspomogą Państwo nasze wydawnictwo w codziennym, a zarazem bezpłatnym dostarczaniu najważniejszych newsów oraz wydawnictw branżowych na rynku.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków i najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. https://www.youtube.com/embed/Cn4-X0M–wU?feature=oembed&wmode=opaque

Forum Profit Hotel® to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki piętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Tymczasem już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!
XIV Forum Runku Hotelarskiego Profit Hotel® 2019
Dyskusja panelowa podczas XIV Forum Runku Hotelarskiego Profit Hotel® 2019

Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy bierze udział ponad 60 osób wyłącznie bezpośrednio odpowiedzialnych za inwestycje w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach hotelarskich oraz największych obiektach niezależnych.

Spotkania Business Speed Dating realizowane w oryginalnej formule autorstwa BROG B2B
podczas ostatniej edycji XIV Forum Runku Hotelarskiego Profit Hotel® 2019
Uroczysta Gala Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier oft the Year 2019 na koniec XIV Forum Runku Hotelarskiego Profit Hotel® 2019

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.