NASZA AKCJA #ONINASPOTRZEBUJĄ! Pierwsza partia środków dla SOR-u w Szpitalu MSWiA przekazana!

Udostępnij artykuł
Wczoraj dostarczyliśmy naszym Bohaterom Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie pierwszą partię darów otrzymaną od warszawskich hoteli. Placówka obecnie funkcjonuje jako jednoimienny szpital zakaźny. Nadal można włączyć się do akcji.

Dzięki naszym Darczyńcom: Motel One Warschau-Chopin, InterContinental Warsaw, The Westin Warsaw, Marriott Warsaw Hotel, Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw mogliśmy przekazać m.in: 1000 sztuk mydeł w kostce, 500 szt. szamponów, 500 szt. żeli pod prysznic, 25 litrów płynów do dezynfekcji,15 litrów mydła w płynie, pościele, poszwy, ręczniki, szczoteczki do zębów itp. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za szybki odzew, a jednocześnie bardzo dumni z naszych Przyjaciół hotelarzy! #hotelarzerazem Dobro wraca!

Zawsze byli naszymi bohaterami, jednak teraz ich ciężką pracę i poświęcenie doceniamy jeszcze bardziej. W karetkach i na oddziale ratunkowym spędzają długie godziny niosąc pomoc wszystkim potrzebującym – w obecnej sytuacji, często całe dnie, w specjalnych kombinezonach, maskach, rękawiczkach, przyłbicach. Po rozmowie ze znajomą, która pracuje na oddziale ratunkowym przy szpitalu MSWiA, wiem, że po zakończeniu dyżuru marzą nie tylko o powrocie do domu, czy ciepłym posiłku, ale także prysznicu, a w trakcie wielogodzinnej pracy również krótkiej drzemce. Sytuacja w szpitalach obecnie jest nie jest łatwa, co dodatkowo utrudnia dostęp do środków higienicznych czy czystości. Dlatego też chcąc wesprzeć naszych Bohaterów w tych ciężkich chwilach, zorganizowaliśmy akcję, dzięki której – udał nam się przekazać pierwszą partię produktów, które choć trochę ułatwią funkcjonowanie – mówi Karolina Stępniak, redaktor naczelna czasopisma Świat Hoteli, Horecanet.pl. Serdecznie dziękujemy Darczyńcom. Dobro wraca. Dziękujemy!

OBIEKTY ZAINTERESOWANE DOŁĄCZENIEM DO NASZEJ AKCJI
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI, HORECANET.PL
k.stepniak@brogb2b.pl
tel. 664 463 096

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.04.2020
Aktualizacja: 22.04.2020