Nowa dyrektor Holiday Inn Warsaw City Centre

Udostępnij artykuł

Justyna Obiegło objęła stanowisko dyrektor hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre. Wcześniej pełniła funkcję zastępcy dyrektora generalnego w InterContinental Warszawa.

Justyna Obiegło Nowa dyrektor Holiday Inn Warsaw City Centre

Justyna Obiegło – biografia

Związana jest z branżą hotelarską od ponad 15 lat. Z wielkim sukcesem nadzorowała otwarcie i pracę hoteli w obszarze tworzenia strategii, a także polityki cenowej, monitorowania poziomu wskaźników sprzedaży i maksymalizacji przychodów zarówno w hotelach luksusowych, jak i ekonomicznych. Karierę zawodową rozpoczęła w 2007 roku w Sheraton Poznań Hotel na stanowisku analityka rynku, a po dwóch latach awansowała do pozycji Revenue Managera. W 2012 roku przeniosła się do Warszawy, aby objąć stanowisko Cluster Revenue Managera hoteli Sheraton i Westin. W tym samym roku rozpoczęła współpracę z siecią IHG Hotels & Resorts na stanowisku Director of Revenue Management w jednym z wiodących w Europie hoteli InterContinental Warszawa.

Justyna Obiegło odegrała istotną rolę w otwarciu i pozycjonowaniu Holiday Inn Warsaw City Center w 2017 roku, a także wspierała InterContinental Malta na stanowisku Cluster Director of Revenue Management. W tym samym roku otrzymała prestiżową nagrodę IHG Europe Star Award w kategorii Best Colleague Award InterContinental. W 2020 dołączyła do programu mentoringowego IHG Rise mającego na celu wsparcie kobiet, których ambicją jest zostanie General Managerem. W 2022 roku Justyna awansowała na stanowisko Executive Assistant Manager in charge of Rooms Operations and Revenue w InterContinental Warszawa. 

W Holiday Inn Warsaw City Centre Justyna Obiegło odpowiada za wyniki hotelu pod względem komercyjnym i operacyjnym.

Ostatnie lata były okresem wielkich przemian w branży turystycznej i postawiły przed nami ogromne wyzwania oraz pokazały jak w bardziej efektywny sposób zarządzać procesami. Jestem przekonana, że wnioski z tego czasu przyniosą w długoterminowej perspektywie korzyści dla właścicieli, pracowników i społeczności. Bardzo się cieszę, że jako swój pierwszy hotel, będę miała okazję poprowadzić właśnie Holiday Inn, czyli jeden z najbardziej rozpoznawanych brandów w portfolio IHG Hotels & Resorts – mówi Justyna Obiegło.

O Holiday Inn Warsaw–City Centre

Holiday Inn Warsaw–City Centre, jest położony w doskonałej lokalizacji w śródmieściu, w businesowo – kulturalnej dzielnicy Warszawy. Posiada 256 pokoi, w tym także pokoje rodzinne. W Holiday Inn Warsaw City–Centre dzieci traktowane są wyjątkowo, jedzą i mieszkają za darmo. Hotel ma cztery nowoczesne sale konferencyjne z dostępem do światła dziennego i wyposażone w najwyższej jakości sprzęt AV. W Open Lobby Bar & Restaurant na gości czeka wyborne menu oraz bogata lista koktajli.

O firmie IHG ®

IHG Hotels & Resorts, to globalna firma z branży hotelarskiej, której celem jest zapewnienie prawdziwej gościnności dla wszystkich. Posiadając w portfolio 17 marek hoteli oraz IHG One Rewards, jeden z największych programów lojalnościowych na świecie, IHG ma ponad 6.000 hoteli w ponad 100 krajach. Zaplanowane jest otwarcie kolejnych 1.800 obiektów IHG w ciągu najbliższych pięciu lat. 

  • Luxury & Lifestyle: Six Senses Hotels Resorts Spas, Regent Hotels & Resorts, InterContinental Hotels & Resorts, Vignette Collection, Kimpton Hotels & Restaurants, Hotel Indigo
  • Premium: voco hotels, HUALUXE Hotels & Resorts, Crowne Plaza Hotels & Resorts, EVEN Hotels
  • Essentials: Holiday Inn Hotels & Resorts, Holiday Inn Express, avid hotels
  • Suites: Atwell Suites, Staybridge Suites, Holiday Inn Club Vacations, Candlewood Suites 

InterContinental Hotels Group PLC jest spółką holdingową z siedzibą w Wielkiej Brytanii i zarejestrowaną w Anglii i Walii. W hotelach i biurach IHG na całym świecie pracuje około 325 000 osób. Odwiedź nas online, aby dowiedzieć się więcej o naszych hotelach oraz programie IHG One Rewards. 

Źródło: IHG Hotels & Resorts

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 14.04.2023
Aktualizacja: 14.04.2023