Nowa dyrektor IBB Andersia Hotel

Udostępnij artykuł
Związana z międzynarodowym środowiskiem hotelarskim od kilkunastu lat Ewa Michałowska z początkiem kwietnia objęła stanowisko dyrektora poznańskiego IBB Andersia. Zastąpiła Marcina Woźniaka.

Ewa Michałowska pracowała w sieci Domina Hotels & Resorts w Poznaniu, Mediolanie i Egipcie oraz w hotelach Sheraton Suites i Ocean Key Resort na Florydzie. Od 2008 do 2011 roku dyrektor poznańskiego oddziału firmy Netmedia Business Travel. W latach 2011-2017 zajmowała się procesami restrukturyzacji i poprawy efektywności finansowej w hotelach. Posiada duże doświadczenie w pracy na stanowisku hotel managera, revenue managera oraz specjalisty ds. sprzedaży korporacyjnej. Zarządzała tożsamością marki hotelu oraz zasobami ludzkimi. Wykładała przedmioty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz analizy sprzedaży na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prowadziła wiele projektów doradczych w hotelach miejskich, spa, i obiektach turystycznych. Twórca pierwszego w Polsce, autorskiego szkolenia z Revenue Managementu, obecnego na rynku od 2008 roku. Od października 2017 revenue manager na Polskę międzynarodowej sieci IBB Hotel Collection i zastępca dyrektora Hotelu IBB Andersia w Poznaniu, w którym od kwietnia 2019 objęła stanowisko dyrektora.

 

IBB Hotel Collection to grupa hoteli należąca do Von der Heyden Group i zarządzająca aktualnie trzynastoma hotelami w Hiszpanii, Niemczech, na Malcie i w Polsce. Portfolio firmy obejmuje hotele biznesowe i wakacyjne w kategorii trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowej. Centrala IBB Hotel Collection mieści się w Valletcie na Malcie. Spółka hotelarska ma ambitne plany rozwoju – do roku 2021 zamierza poszerzyć portfolio do 20 hoteli i koncentruje się przy tym na krajach, w których prowadzi już działalność. Sieć oferuje umowy dzierżawy, zarządzania i franczyzowe, a także kupuje atrakcyjne nieruchomości nieposiadające operatora. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat grupa uruchomiła dwa hotele w Niemczech: IBB Blue Hotel Paderborn, IBB Hotel Ingelheim, butikowy Cugó Gran Macina Grand Harbour na Malcie oraz IBB Hotel Długi Targ w Gdańsku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.04.2019
Aktualizacja: 19.04.2019