Nowa dyrektor Sheraton Poznan Hotel

Udostępnij artykuł
Związana z siecią Marriott International Inc. od 2009 roku – Magdalena Eliasz 10 czerwca objęła stanowisko dyrektor generalnej w Sheraton Poznan Hotel. Zastąpiła na tym stanowisku Artura Zawadzkiego, który został dyrektorem Sheratona w Sopocie.

Magdalena Eliasz jest absolwentką Uniwersytetu w Playmouth w Wielkiej Brytanii. Karierę w hotelarstwie rozpoczęła w 2008 roku jako Front Office Manager w hotelu sieci Hilton w Wielkiej Brytanii. Z hotelami sieci Marriott International Inc. związana jest od 2009 roku, obejmując m. in. stanowiska dyrektora operacyjnego w London Marriott Hotel Twickenham, czy London Marriott Hotel Grosover Square oraz dołączając do zespołu otwierającego hotel JW Marriott Bodrum w Turcji.

Nowa General Manager przejmuje 180 pokojowy hotel pięciogwiazdkowy w bezpośrednim towarzystwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Hotel oferuje dwie restauracje, z których jedna została otwarta w maju tego roku, strefę Fitness i 350 mkw. sal bankietowych.

ŚWIAT HOTELI: kwiecień-maj 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 24.06.2019
Aktualizacja: 24.06.2019