Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu Raffles Europejski Warsaw

Anna Czajkowska dołączyła do zespołu Raffles Europejski Warsaw w listopadzie br. Podlega bezpośrednio dyrektorowi generalnemu Thomasowi Brugnatelli i odpowiada za sprzedaż, marketing, eventy oraz PR.

Anna Czajkowska wnosi ponad 16 lat doświadczenia w branży hotelowej. Karierę zawodową rozpoczęła w Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc., gdzie zajmowała różne stanowiska, m.in. była członkiem zespołu otwierającego The Westin Warsaw. W 2005 roku objęła stanowisko Assistant Front Office Manager w Sheraton Warsaw Hotel & Towers. Następnie dołączyła do zespołu Sprzedaży i Marketingu, na stanowisku Account Manager, odpowiadając za działania sprzedażowo-marketingowe dla dwóch hoteli – Sheraton Warsaw Hotel oraz The Westin Warsaw. W latach 2012- 2016 szefowała zespołowi sprzedaży w InterContinental Warsaw jako Assistant Director of Sales & Marketing. Kolejny etap kariery Anna spędziła w Marriott International, na stanowisku Complex Director of Sales Business Travel & Government, zarządzając zespołami sprzedaży w dwóch hotelach.

Od marca 2019 Anna Czajkowska pracowała jako Director of Rooms Operations w Sheraton Grand Warsaw, skąd dołączyła do zespołu Raffles Europejski. Ukończyła SGH z tytułem Magistra Zarządzania i Marketingu.

Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął swoją działalność w 1857 roku
i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX-wiecznej Warszawy powrócił do czasów świetności, otwierając drzwi pod marką Raffles. Od otwarcia pierwszego hotelu w Singapurze w 1887 roku, Raffles stał się ikoną wśród hoteli pięciogwiazdkowych, zapewniając gościom niezrównany serwis w spektakularnych wnętrzach. Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, europejskich hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts. Hotel oferuje 106 pokojów i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju oraz kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości są również restauracja Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa.

ŚWIAT HOTELI: październik – listopad 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.