Nowa odsłona food courtu w Galerii Amber

Udostępnij artykuł

Ofertę zarządzanej przez EPP Galerii Amber wzmocniło czterech nowych najemców. Wśród nich znalazł się debiutujący w Kaliszu Burger King. Ponadto odświeżony został food court, zyskując nowy industrialny klimat, a do dyspozycji klientów oddano prawie 100 dodatkowych miejsc siedzących.

Galeria Amber Food Court

Stale rozwijamy propozycję Galerii Amber, zarówno w zakresie oferty handlowej, jak i przestrzeni wspólnych centrum handlowego. Nawiązujemy współprace z ciekawymi markami, nierzadko debiutującymi na lokalnym rynku. Wprowadzamy też zmiany architektoniczne i aranżacyjne, odpowiadające na oczekiwania klientów jak np. odświeżenie i powiększenie strefy gastronomicznej, dzięki czemu zyskaliśmy 100 nowych miejsc siedzących. Pozwalają one obsłużyć wzmożony ruch w strefie food court. W ten sposób nieustannie wzmacniamy atrakcyjność i pozycję obiektu w regionie komentuje Joanna Dudzic, Asset Manager w EPP.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Nowa odsłona strefy gastronomicznej

Food court w Galerii Amber to jedno z popularniejszych miejsc spotkań dla mieszkańców Kalisza i okolic. Aby zaoferować im jeszcze większą dostępność oraz komfort korzystania z tej strefy, przeprowadzono jej modernizację. W efekcie wdrożonych zmian uzyskano prawie 100 dodatkowych miejsc siedzących. Wprowadzone zostały modułowe stoliki, które łatwo można łączyć lub rozsuwać, co pozwala na dopasowanie ich zarówno do potrzeb większych grup – rodzin czy znajomych, jak również pojedynczych osób. Dzięki połączeniu blachy ryflowanej z drewnem i antracytową siatką nadano wnętrzu nowoczesny, industrialny wygląd. Przestrzeń uzupełniono także o dodatkowe oświetlenie w ciepłej barwie, a roślinność w donicach zastąpioną pnączami zamontowanymi na drewnianej konstrukcji. Zmodernizowano także podjazd dla wózków dziecięcych. Przestrzeń została zaprojektowana przez wewnętrzny dział architektów EPP.

W odświeżonym food courcie klienci mogą znaleźć szeroki wybór restauracji m.in. niedawno otwarty lokal Burger King, Olimp, Pizza Hut, KFC, McDonald’s, Berlin Döner Kebap. Już niedługo swój punkt otworzy również Silver Dragon, serwujący aromatyczne potrawy kuchni wietnamskiej, chińskiej i tajskiej.

O Galerii Amber

Galeria Amber w Kaliszu oferuje 33 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowej, na której znajduje się około 120 sklepów, m.in. market Carrefour, Dealz, home&you, HalfPrice, Reserved, NewYorker, TK Maxx, H&M, 4F, eobuwie.pl, CCC, YES, Apart, RTV Euro AGD, Douglas, Rossmann, a także punkty usługowe oraz rozbudowana strefa gastronomiczna i rozrywkowa. W centrum handlowym funkcjonuje komfortowe i nowoczesne Kino Helios oraz największy klub fitness w Kaliszu – Fabryka Formy. Galeria Amber, zlokalizowana w pobliżu dworca kolejowego w Kaliszu, jest świetnie skomunikowana z resztą miasta i jego okolicami.

Źródło: HSP Management

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 22.02.2024
Aktualizacja: 22.02.2024