Nowa pizzeria Da Grasso w Warszawie

Udostępnij artykuł

To już 14 restauracja Da Grasso, która zagości w Warszawie. Punkt usytuowany na warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich 106 A jest kolejną restauracją sieci w Polsce, która została zaprojektowana w nowej identyfikacji wizualnej marki. W trakcie oficjalnego otwarcia, które zaplanowane jest na 27 marca, mieszkańcy stolicy będą mieli okazję zdobyć wyjątkowe nagrody, w tym vouchery na półroczny zapas pysznej pizzy.

Da Grasso Bemowo

Nowy lokal Da Grasso w Warszawie to kolejna pizzeria marki w Polsce otwarta w nowym wystroju – tuż po zmianie identyfikacji wizualnej sieci. Klienci na pewno zauważą odświeżone logo, nowe barwy, motyw graficzny, a także nowe hasło towarzyszące firmie: „Wszystko dobrze”.

Ta restauracja to kolejne przedsięwzięcie sieci Da Grasso w zupełnie nowej, świeżej odsłonie. Zmienione logo, kolorystyka oraz nowe hasło przewodnie, a nawet nietypowe wlepki z pewnością przyciągną nie tylko stałych, ale również nowych klientów. Ponadto nasze odświeżone menu oferuje jeszcze większą różnorodność smaków i nowości, które odpowiedzą na naprawdę różnorodne gusta kulinarne gości – mówi Mateusz Przygoński, regionalny koordynator ds. placówek franczyzowych.

W menu nowej restauracji pojawią się zarówno klasyczne, jak i specjalne odsłony pizzy, startery, burgery w zestawach, a także wyśmienite desery.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Atrakcje podczas otwarcia

27 marca od godz. 11:00 klienci będą mogli uczestniczyć w wielu atrakcjach, w tym w grze w rzutki, w której będzie można wziąć udział po złożeniu zamówienia. Goście będą mieli szansę zdobyć różnorodne nagrody, w tym półroczny zapas pizzy, kubki, smycze i inne cenne upominki.

Restauracja przy ulicy Powstańców Śląskich 106 A będzie otwarta 7 dni w tygodniu (poniedziałek-czwartek; niedziela – 11:00-22:00; piątek-sobota – 11:00-23:00).

Da Grasso Bemowo

O Da Grasso

Największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce, w której skład wchodzi 190 lokali w całym kraju. Aktualnie intensywnie się rozwija i poszukuje partnerów franczyzowych w kilkunastu miastach Polski m.in.: Oławie, Mielcu, Kościerzynie, Dębicy, Krośnie, Inowrocławiu, Lesznie, Gnieźnie, Świdnicy, Tarnobrzegu czy Nowym Dworze Mazowieckim.

Źródło: Da Grasso

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.03.2024
Aktualizacja: 26.03.2024