W Międzywodziu, nadmorskim kurorcie położonym na wyspie Wolin, powstaje nowy, czterogwiazdkowy hotel Juvena. Otwarcie zaplanowano na czerwiec 2020 roku. Inwestorem jest szczecińska spółka, a dyrektorem generalnym związany z branżą hotelarską od wielu lat Jacek Piasta.

Obecnie budynek jest w stanie surowym zamkniętym. Prowadzone są kolejne prace, które postępują zgodnie z harmonogramem – mówi w rozmowie z nami Jacek Piasta. – Będzie to hotel pobytowy, skategoryzowany na cztery gwiazdki, jednak oferujący standard wyposażenia na pięć. Naszym atutem będzie m.in. zlokalizowany na dachu basen z tarasem i barem – dodaje.
Hotel Juvena zaoferuje 108 pokoi i apartamentów, dwie restauracje, kawiarnię klub nocny, salę balowo-bankietową o powierzchni ponad 400 mkw., cztery sale konferencyjno-szkoleniowe, gaming room, a także szeroki wachlarz usług spa & wellness – w tym m.in. cztery baseny, saunarium, łaźnię, hammam oraz program rehabilitacji nawiązującym do uzdrowiskowych tradycji Międzywodzia.


© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.
Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy.
Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również organizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz organizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Spa & Wellness Business Forum. Członkini Rady Społeczno-Biznesowej Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Wyróżniona Odznaką Honorową za zasługi dla polskiej turystyki od Ministra Sportu i Turystyki.
Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.





