Nowe inwestycje właścicieli hotelu Bacówka Radawa SPA

Udostępnij artykuł

[TYLKO U NAS] Obecnie Bacówka Radawa SPA może przyjąć 200 osób. Korzystają oni z noclegu zarówno w pokojach, jak i w niezależnych domkach. – Ze względu na duże zainteresowanie gości wypoczynkiem w naszym obiekcie, w kolejnych latach planujemy rozbudowę o skrzydło hotelowe w standardzie czterogwiazdkowym – mówi w rozmowie z nami Joanna Preisner, współwłaścicielka hotelu. Latem tego roku, przy Bacówce ruszy także Wioska Wakacyjna Radawa. Docelowo będzie mogła gościć 400 osób.

bacówka radawa nowe inwestycje

Bacówka Radawa SPA to obiekt zlokalizowany w południowej Polsce, usytuowany w samym sercu sosnowych lasów. Aktualnie oferuje nocleg dla blisko 200 osób. Posiada również rozbudowaną infrastrukturę przygotowaną na przyjmowanie rodzin z dziećmi. Na terenie kompleksu znajduje się kameralna strefa SPA, strefa podgrzewanych basenów zewnętrznych, liczne place zabaw, a także mini ZOO.

W nowym skrzydle najdzie się największy hotelowy plac zabaw w Polsce. W późniejszym okresie planujemy rozbudowę strefy SPA o nowe zbiorniki wodne. Dodatkowo także kompleks dwudziestu luksusowych domów wypoczynkowych z basenami indywidualnymi. Część noclegowa w planowanej rozbudowie hotelu oparto na projektach dwupokojowych apartamentów rodzinnych. Ich powierzchnie mieścić się będą w przedziale 35-130 mkw. Wizja rozbudowy jest ściśle związana z komfortem wypoczynku gościa parentingowego. Docelowo obiekt będzie mógł gościć 350 osób – tłumaczy nam Joanna Preisner.

Odnoga turystyczna obiektu Bacówka Radawa SPA to strefa Wioska Wakacyjna Radawa, której otwarcie zaplanowano na lato 2022 r.

Będzie to kompleks letni, w którym docelowo będziemy mogli gościć 400 osób. Na jego terenie zlokalizowany będzie kompleks basenów podgrzewanych, bistro, sklep i strefy rekreacyjne. Oba obiekty znajdują się w miejscowości Radawa, a odległość między nimi pozwala gościom na sprawne przemieszczanie się i korzystanie z atrakcji obu tych miejsc – podkreśla współwłaścicielka hotelu Bacówka Radawa SPA.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 15.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023