Nowe napoje Refresha w Starbucks

Udostępnij artykuł

Tego lata zdecydowanie królować będą napoje mrożone, a już od 27 czerwca Starbucks zaprasza swoich gości do odkrywania nowych smaków w zimnej wersji. Tym razem do oferty dołączyły egzotyczne smaki: nowe Mango Dragonfruit Starbucks Refresha® i Dragon Coconut Starbucks Refresha® Drink.

W tym sezonie w Starbucks pojawiły się dwie unikalne propozycje: Mango Dragonfruit Starbucks Refresha® – tropikalny napój udekorowany liofilizowanymi kawałkami owoców. Łączy słodki smak mango i smoczego owocu. Dragon Coconut Starbucks Refresha® – smak owocowego napoju z dodatkiem napoju kokosowego, lodu i cząstkami smoczego owocu.

Chłodne przyjemności i coś do kawy

Z kolei dla miłośników mrożonych napojów z dodatkiem kawy, przez całe lato dostępna jest również inna kultowa propozycja Starbucks – Frappucino®. W tym sezonie do wyboru są dwa limitowane smaki: Chocolatey Waffle.

W letnim menu nie mogło zabraknąć również czegoś smacznego do kawy. Do wyboru donuty z nadzieniem truskawkowym lub mango, czy połączenie słodyczy i kwaśności – ciasta z porzeczką.

Źródło: Starbucks Polska

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 27.06.2023
Aktualizacja: 27.06.2023