Nowe kawy mrożone od Starbucks

Udostępnij artykuł

Iced Shaken Espresso, Cold Brew i Frappucino® będą dodatkiem do wspólnych spotkań na świeżym powietrzu. Nową linią letnich smaków goście mogę cieszyć się w Starbucks już podczas majówki. Dla tych, którzy wolą wypić kawę w domowym zaciszu marka również przygotowała coś specjalnego, aby mogli wprowadzić u siebie letnią atmosferę.

Wielki powrót

Tego lata Starbucks ma dobrą wiadomość dla miłośników kaw na zimno i zaprasza na powrót Salted Caramel Cream Cold Brew,  czyli kawy parzonej na zimno. Uzupełniona odrobiną wanilii i zwieńczona słoną karmelową pianką. Marka proponuje także w pełni wegański napój – Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso, który otrzymamy dzięki kompozycji syropu Brown Sugar,  napoju owsianego i Blonde Espresso Roast.

Zimne nowości

W ofercie marki znajdziemy nowe warianty Frappuccino® takie jak Chocolatey Waffle Cone Frappuccino® Blended Beverage. Smak wafelków do lodów z nutami wanilii, uzupełniony sosem mokka, a całość zwieńczona posypką z rożka waflowego. Starbucks proponuje też wersję Strawberry Waffle Cone Frappuccino® Blended Beverage, połączenie waflowego smaku z nutami wanilii i  sosem truskawkowym oraz posypką z rożka waflowego.

Wszystkie nowości dostępne są w wersji wegańskiej bez żadnych dodatkowych opłat.

To jeszcze nie koniec…

W nowym menu nie zabraknie także kawy ziarnistej. Ten powracający faworyt został stworzony, aby symbolizować koncentrację marki na ludziach oraz planecie. Mowa o Starbucks Odyssey Blend – średnio palona kawa o cytrusowych nutach, z delikatnym marcepanowo-czekoladowym smakiem i kwiatowym wykończeniem. Tworzą ją połączone ziarna z Zachodniej Jawy, Rwandy i Peru – wszystkie specjalnie dobrane ze względu na innowacyjne sposoby prowadzenia bardziej zrównoważonych upraw, które Starbucks wypracowuje wraz z lokalnymi społecznościami, np. pomagając rolnikom w Kigali w Rwandzie obniżyć zużycie wody o 80 proc. przy procesie obróbki ziaren.

Na wszystkich gości, którzy zamówią napój do własnego kubka wielokrotnego użytku, czeka zniżka w wysokości 1 zł przy każdym zamówieniu.

Źródło: Starbucks

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 02.05.2023
Aktualizacja: 02.05.2023