Nowe zimowe smaki w sieci North Fish

Udostępnij artykuł

Od 10 stycznia w restauracjach North Fish można odkrywać nowe, zimowe smaki. W limitowanej ofercie znajdują się dania idealne na chłodne dni.

North Fish Zima 2024

W limitowanej ofercie North Fish znajdują się dania idealne na chłodne dni. Pierwsze z nich to mintaj red onion – ryba w chrupiącej panierce, podawana z kremowym sosem i czerwoną cebulą, której delikatność i charakterystyczny smak z pewnością zachwycą każdego. Kolejnej opcji z pewnością nie można przegapić. To dorsz czarny w towarzystwie pieczarek, sera mozzarella i lekkiego sosu pomidorowego, wszystko zwieńczone świeżą natką pietruszki. Obie ryby dostępne są zarówno w gotowych zestawach obiadowych, jak i w opcji “Jesz, jak chcesz”, gdzie klient samodzielnie nakłada dodatki.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad-grudzień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Dla miłośników łososia norweskiego przygotowano wersję z delikatnym sosem oraz dodającym wyrazu porem. Kto raz spróbuje tego smaku z pewnością po niego wróci. Dla osób preferujących mniejsze porcje też się coś znajdzie – morszczuk z prażoną cebulką w małym zestawie obiadowym z frytkami i sosem tatarskim, dostępnym już za 20 zł.

Ale to nie wszystko. Zimę na fali smaków zamyka Fishburger zimowy z soczystym morszczukiem, kapustą kwaszoną, serem mozzarella, prażoną cebulką i sosem tatarskim. Do każdego Fishburgera można dobrać frytki ze skórką już za 5zł.

Zimowa fala smaków przyniosła także prawdziwą ławicę okazji w aplikacji mobilnej, zgodnie z zasadą – najlepsze oferty znajdziesz w aplikacji mobilnej North Fish. Warto przypomnieć, że aplikacja to także punkty lojalnościowe za zakupy, które wymieniać można na nagrody.

Zima na fali smaków dostępna jest we wszystkich restauracjach North Fish i potrwa do 5 marca 2024.

O North Fish

North Fish to sieć 40 restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Lokale znajdują się
w najlepszych centrach handlowych w Polsce. 

Źródło: North Fish

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 12.01.2024
Aktualizacja: 15.01.2024