Nowi dyrektorzy generalni w obiektach Grupy Dobry Hotel

Udostępnij artykuł

Małgorzata Mazurkiewicz objęła funkcję dyrektor generalnej hotelu Aquarion Family & Friends w Zakopanem, natomiast Michał Cwalina objął stery w Hotelu Mikołajki Leisure & SPA.

Małgorzata Mazurkiewicz i Michał Cwalina

Małgorzata Mazurkiewicz – przebieg kariery

Przygodę z hotelarstwem ekonomicznym rozpoczęła w roku 2010 biorąc udział w otwarciu pierwszego w Polsce B&B HOTEL Toruń. W roku 2013 otrzymała wewnętrzny awans na stanowisko specjalistki ds. sprzedaży w B&B HOTEL Warszawa-Okęcie, aby po roku wrócić do działalności operacyjnej na stanowisku kierownika recepcji, następnie błyskawicznie awansując na stanowisko zastępcy dyrektora tego hotelu. W roku 2017 otrzymała stanowisko dyrektora B&B Kraków Centrum, który prowadziła przez 7 lat od etapu budowy, przez pre-opening aż do 2024 roku. Odpowiadała w tym czasie za wdrażanie norm i nowych procedur oraz współtworzyła wewnętrzne szkolenie sprzedażowe dla recepcji hotelowych. W pracy zawodowej skupia się na ludziach, zarówno w kontekście Gości, ale też pracowników i współpracowników.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

świat Hoteli marzec-kwiecień 2024

Michała Cwalina – przebieg kariery

Z branżą HoReCa związany jest od 20 lat. Na polskim rynku hotelarskim pojawił się w 2010 r. zaczynając od stanowiska portiera, a następnie recepcjonisty w Sofitel Grand Hotel Sopot. W 2013 r. objął funkcję front office supervisora w warszawskim Radisson Blu Sobieski, a dwa lata później night shift managera w DoubleTree by Hilton Warszawa.

W 2017 r. został kierownikiem recepcji w Radisson Blu Resort Świnoujście, a następnie otrzymał propozycję objęcia stanowiska dyrektora pionu hotelowego w Notera Spa w Borach Tucholskich, gdzie przygotowywał obiekt do otwarcia.

W 2018 r. objął to samo stanowisko podczas przygotowywania hotelu Lake Hill Resort & Spa ze 174 pokojami, a rok później został jego dyrektorem generalnym. Kolejnym etapem w jego karierze było również stanowisko dyrektora generalnego w obiekcie Saltic Resort & Spa w Grzybowie. Po niespełna dwóch latach postanowił powrócić do hotelu Lake Hill Resort & Spa, który w międzyczasie powiększył się o Lake Hill Apartments i jako dyrektor generalny przygotowywał trzeci etap inwestycji.

Źródło: DH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 14.05.2024
Aktualizacja: 14.05.2024