Nowoczesne studio do wirtualnych spotkań w The Westin Warsaw

Udostępnij artykuł
Studio mieści się w sali balowej The Westin Warsaw o powierzchni 455 mkw. Jest doskonałym miejscem do organizacji wirtualnych i hybrydowych spotkań, wywiadów, konferencji czy innych prezentacji. Pierwsi klienci skorzystają ze zniżki.

Nowe studio w The Westin Warsaw wyposażono w scenę, ekran LED o szerokości 10 m i wysokości 3,5 metra. Poza tym zaawansowane nagłośnienie, oświetlenie efektowe i frontowe, mikrofony bezprzewodowe, a także ekrany podglądowe. To pozwoli profesjonalnie przeprowadzić spotkanie i zachować istotny czynnik, jakim jest interakcja pomiędzy prelegentami i uczestnikami.

ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Zespół sprzedaży hotelu ogłosił, że trzej pierwsi klienci otrzymają rabat 25 proc. na przeprowadzone w Westinie wirtualne lub hybrydowe spotkanie. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat studia i oferty, należy zadzwonić pod numer 22 450 87 00 lub napisać maila meetings.warsaw@westin.com.

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy rynek spotkań biznesowych bardzo się zmienił. My na te zmiany odpowiadamy nowym studiem do konferencji online. Zanim będziemy mogli wrócić do w pełni stacjonarnych zgromadzeń, zapraszamy naszych klientów do Westina. Z zachowaniem bezpieczeństwa zorganizujemy każde spotkanie tak, aby dostosować się do wytycznych technicznych i możliwości finansowych – mówi Jakub Szturma, dyrektor sprzedaży The Westin Warsaw.

Podobne studio zostało otwarte niedawno w warszawskim hotelu Marriott. MStudio powered by Warsaw Marriott to prestiżowe przestrzenie z pełnym zapleczem i doświadczoną profesjonalną obsługą. W skład wchodzą producenci, operatorzy, realizatorzy wizji, a także streamingu. Dodatkowo reżyser, który przy współpracy z profesjonalnym studiem graficznym zadba o wyjątkową oprawę wizualną każdego projektu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.05.2021
Aktualizacja: 05.05.2021