Nowy, butikowy hotel powstaje w Krakowie

Udostępnij artykuł
A.Liebeskind Boutique Hotel zlokalizowany jest przy ul. Szujskiego. Otwarcie ma nastąpić późną wiosną, choć dokładna data zależeć będzie od rozwoju sytuacji związanej z pandemią oraz obostrzeń. Aktualnie trwają ostatnie prace wykończeniowe.


A.Liebeskind Boutique Hotel, który będzie skategoryzowany na trzy gwiazdki, posiada 33 pokoje, w tym jeden apartament. Poza tym restaurację oraz kameralny bar znajdujący się przy recepcji.

Tym, co szczególnie zasługuje na uwagę jest wyposażenie obiektu, stanowiące odpowiedź na aktualną sytuację epidemiologiczną. System wentylacji wyposażono w nowoczesne urządzenie promieniowej jonizacji katalitycznej, która zapewnia najlepszą ochronę gości likwidując wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie oraz alergeny. Takie systemy stosuje się m.in. na salach operacyjnych, dając gwarancję najwyższej skuteczności. Jednocześnie, rozwiązanie to w żaden sposób nie jest uciążliwe dla gości. Jest bezgłośne i bezwonne, nie wymaga wietrzenia pomieszczeń itp.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

Dodatkowo, przy wejściu, znajduje się kamera termowizyjna. Będzie na bieżąco sprawdzać temperaturę ciała wchodzących osób. Natomiast dostęp do pokoi możliwy będzie przy użyciu tzw. klucza mobilnego, dzięki któremu bezpośredni kontakt z obsługą może być ograniczony do minimum.

Za obsługę inwestycji oraz pre-opening odpowiedzialna jest krakowska firma doradcza Hotel Consulting Group.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.