Nowy Focus Hotel przyjmuje gości

Udostępnij artykuł
Polska sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej Immobile, otworzyła swój kolejny hotel. Czterogwiazdkowy obiekt Premium znajduje się przy ulicy Podzamcze 1 w Lublinie. W ofercie posiada 77 pokoi oraz przestronne centrum konferencyjne.

Focus Hotel Premium w Lublinie to pierwszy obiekt sieci w województwie lubelskim. Dołączył do czterogwiazdkowców, do którego należą obiekty w Gdańsku, Bydgoszczy i Inowrocławiu i jest 11 obiektem Focus Hotels. Do dyspozycji gości zostało oddanych 77 pokoi, w tym 64 pokoje dwuosobowe, 12 pokoi premium i 1 apartament. W hotelu znajduje się także restauracja, bar, sauna, siłownia oraz garaż podziemny. Obiekt został wyposażony także w nowoczesne zaplecze konferencyjne o powierzchni 400 mkw., które świetnie się sprawdzi zarówno jako miejsce organizacji spotkań biznesowych, jak i imprez okolicznościowych.

 

– Otwarcie pierwszego hotelu na Lubelszczyźnie niezmiernie nas cieszy. Jest to dla nas potwierdzenie, że wypracowany przez sieć model współpracy budzi zaufanie na rynku. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań by nowy hotel w Lublinie spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Nowy hotel, tak jak pozostałe hotele sieci Focus oferuje szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp kącika biznesowego z drukarką. Goście mogą bezpłatnie skorzystać z sauny i siłowni. Każdy pokój został wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymują kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 06.05.2019
Aktualizacja: 06.05.2019