Nowy Hampton by Hilton ruszy w Szczecinie

Udostępnij artykuł

W następstwie zawarcia umowy franczyzowej ze spółką Szczecin Hospitality Group, Hampton by Hilton Szczecin East otworzy swoje podwoje w styczniu 2024 roku. Jest to pierwszy obiekt marki Hilton w Szczecinie.

Hampton by Hilton szczecin
Hampton by Hilton Szczecin

Szczecin ma bezpośrednie połączenia kolejowe i promowe z innymi krajami europejskimi, w tym z Niemcami, Holandią, Czechami i Szwecją. Hotel oferujący 103 pokojów gościnnych położony będzie w samym sercu handlowej dzielnicy Szczecina, po wschodniej stronie Odry. Udogodnienia hotelowe obejmować będą centrum biznesowe, centrum fitness oraz dwie sale konferencyjne. Będzie je można przekształcić w jedno większe pomieszczenie na potrzeby imprez.

Hampton by Hilton Szczecin

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

O Hampton by Hilton

To sieć franczyzowa, która od 13 lat zajmuje pierwsze miejsce w rankingu Entrepreneur®. Oferuje podróżnym korzystanie z 2765 obiektów w 33 krajach i terytoriach na całym świecie. Proponując gościom zakwaterowanie i udogodnienia, takie jak nowoczesne i przestronne pokoje, bezpłatny dostęp do internetu oraz bezpłatne śniadanie na ciepło. Sieć skupiona jest na dostarczaniu nadzwyczajnie przyjaznej i autentycznej obsługi popartej 100% Hampton GuaranteeTM (Gwarancją Hampton). Doświadcz przyjemnego pobytu w Hampton by Hilton dokonując rezerwacji na stronie hampton.com lub za pośrednictwem wiodącej w branży aplikacji Hilton Honors.  Członkowie Hilton Honors dokonujący rezerwacji bezpośrednio poprzez preferowane kanały Hilton mają dostęp do natychmiastowych korzyści.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 04.05.2022
Aktualizacja: 04.05.2022