Nowy ibis Styles unosi gości w przestworza

Nowo otwarty hotel ibis Styles Warszawa West oferuje gościom 100 pokoi oraz dodatkowe udogodnienia, takie jak bar z kręgielnią czy spa. Położenie w pobliżu tunelu aerodynamicznego stało się inspiracją do tego, aby jego wnętrza nawiązywały do… pobytu w przestworzach. Motyw unoszenia się w powietrzu stwarza atmosferę wolności i swobody, gwarantując gościom lekki i beztroski wypoczynek.

Z głową w chmurach

Latanie od zarania dziejów było przedmiotem marzeń i ludzkiej fascynacji. Dzisiaj, dzięki postępowi technologicznemu, mamy różne możliwości unoszenia się w przestworzach – dotyczy to nie tylko rozwoju rynku lotniczego, ale także sportów ekstremalnych, których areną stała się przestrzeń powietrzna. Hotel ibis Styles Warszawa West nawiązuje do emocji, jakie towarzyszą nam podczas skoków ze spadochronem. Inspiracją do nadania obiektowi motywu związanego z przestworzami było bliskie sąsiedztwo tunelu aerodynamicznego. Temat przewodni znajduje swoje odzwierciedlenie w hotelowych pokojach, w których dekoracje ścienne i kolorystyka przywodzą na myśl, charakterystyczne dla powietrznych przygód, połączenie adrenaliny i beztroski.

ŚWIAT HOTELI
LUTY-MARZEC 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Aerodynamiczny charakter

W 100 dostępnych pokojach, powietrzne inspiracje zostały wyrażone poprzez kolorystykę – wykorzystanie szarości, bieli i błękitu daje poczucie przestrzeni i spokoju. Paletę użytych barw uzupełniają żółte, pomarańczowe i fioletowe akcenty, kojarzące się z radością i beztroską. Nad wezgłowiem łóżek znajdują się fototapety, przedstawiające nurkowanie w przestworzach. Całość dopełniają kolorowe krzesła i pufy oraz wykładzina w geometryczne wzory. Dobre samopoczucie gości gwarantują także dodatkowe udogodnienia, takie jak bar z kręgielnią, SPA i całodobowa restauracja. Bogate zaplecze oraz życzliwy personel sprawią, że pobyt w hotelu ibis Styles Warszawa West będzie wspomnieniem, wywołującym zadowolenie i uśmiech na twarzy każdego gościa.

Ibis Styles, ekonomiczna marka Accor oferuje oryginalny wystrój w szerokiej palecie stylów i w cenach „all-inclusive”. 

Kreatywność i nowoczesność są znakami rozpoznawczymi tych komfortowych, designerskich hoteli, z których każdy posiada swój niepowtarzalny urok. Hotele ibis Styles usytuowane są w centrach miast lub w pobliżu stref aktywności biznesowej. Każdy z nich jest przesiąknięty pozytywną, charakterystyczną, pełną humoru atmosferą. Marka wyróżnia się poprzez pakiet „all-inclusive” obejmujący w cenie pokój, śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, dostęp do szerokopasmowego internetu i wiele innych, drobnych udogodnień. Na koniec grudnia 2018 roku sieć marki ibis Styles obejmowała ponad 470 hoteli i 48 800 pokoi w 48 krajach.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.