Nowy obiekt w grupie Górskie Resorty

Udostępnij artykuł
Strefa ciszy, prywatna sauna w apartamentach i wyrafinowane zabiegi wellness – takie atrakcje szykuje nowy obiekt, należący do grupy Górskie Resorty. Otwarcie kameralnego aparthotelu Five Seasons w Szklarskiej Porębie, którego dyrektorem została Irena Stachowiak, przewidziane jest na jesień 2019 r.

Grupa Górskie Resorty powiększa się o butikowy obiekt, którego oferta skierowana jest głównie do osób dorosłych, szukających spokojnego, a zarazem stylowego miejsca na relaks w polskich górach.  Aparthotel oddaje do dyspozycji gości 29 apartamentów, urządzonych w klasycznym stylu, które składają się z łazienki z prywatną sauną, salonu, oddzielnej sypialni, tarasu lub balkonu oraz są wyposażone we wszelkie hotelowe udogodnienia. Oprócz zakwaterowania na wysokim poziomie, oferta zostanie uzupełniona o bufet śniadaniowy z elementami kuchni regionalnej, serwowany w eleganckiej restauracji. Dodatkową atrakcją będą trzy gabinety odnowy biologicznej z szeroką ofertą zabiegów i masaży inspirowanych japońskimi tradycjami.

Dyrektorem obiektu została Irena Stachowiak, która swoje doświadczenie zdobywała w hotelu Cieplice Medi & Spa. Otwarcie Five Seasons wspiera także Teresa Królak – wcześniej zarządzała Green Mountain Hotel***** oraz Green Apartments w Karpaczu.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2019
>kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem<

Budowa obiektu Five Seasons to również symboliczne otwarcie nowego rozdziału w portfolio grupy. Dyrektor generalny Górskich Resortów, Jakub Bączykowski, przekonuje, że to dopiero początek tego rodzaju inwestycji.

– Do tej pory skupialiśmy się głównie na rodzinnych resortach z atrakcjami. Tym razem, pragnąc zadbać o zróżnicowany profil gości, postawiliśmy na kameralny aparthotel, głównie z myślą o tych, którzy pragną zrelaksować się w ciszy i spokoju na łonie natury. Od pewnego czasu docierały do nas głosy osób, które szukają takiego miejsca na wypoczynek – stąd też pomysł na strefę ciszy, która obejmuje cały obiekt. – mówi Jakub Bączykowski. I, jak zapowiada, to nie koniec nowości w grupie – Już w przyszłym roku Five Seasons powiększy się o 40 apartamentów, a w następnych latach nasza strategia zakłada otwarcie kolejnych hoteli butikowych o podobnym profilu. Uważamy, że to właściwy kierunek, chociaż nie chcemy też rezygnować z naszej domeny, czyli rodzinnych resortów, nad których rozwojem równolegle pracujemy.

Rok 2019 jest dla grupy rokiem szczególnie intensywnym – na przełomie 2018 i 2019 r. pierwszych gości przywitał Green Mountain Hotel***** oraz kompleks rodzinny Green Apartments. Na jesień, oprócz butikowego Five Seasons, zaplanowano otwarcie Platinum Mountain Hotel & SPA oraz, w kolejnych miesiącach – Platinum Apartments. W sumie grupa posiada w swoim portfolio już siedem obiektów w Karkonoszach oraz jeden w Beskidach – to pięciogwiazdkowy Crystal Mountain Resort w Wiśle, którego otwarcie nastąpi pod koniec 2020 roku. 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.09.2019
Aktualizacja: 16.09.2019